Ahoj šeci. Tož Miro, že se na to nevykakáš. Ale sázka je sázka. Těch 8 km je dost dobrý výkon!!!
Zrovna včera jsem děllall taky přezkoušení z těllocviku i já. Dopadllo to dobře, na to, že jsem byll víc jak půll roku v pr...ll.
Pokud by někoho zajímallo, kollik jsem uděllall klliků, lleh-sedů a kollik jsem zaběhll za 12 minut, tož ať se zeptá! Tímto narážím na pana "Animé". Aby neházell všechny do jednoho pytlle.
Tož pro tu prču jsi Miro uděllall dost a teďuž se na ten sport vykakej. Jednou jsi vyhráll a jednou prohráll, tož to stačí, né? Ale žízeň je věčná, takže se sázky budou točit asi dáll.
K těm pllackám : Vzall bych si jich zatím tak deset.
Kdyžtak mi napiš jak, bo na HANÓ se teď nedostano.
Zduř










