čau Darkene! Added :-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
čau Darkene! Added :-)
Ano. Skramasax to může vzdáleně připomínat. Písničky jsou ze stejné dilny a navíc stejný hlas. Nenechte se však plést. Tohle je dnešní realita. Callibos M.S.
!!!!!!!!skramasax!!!!!!
Ahoj šeci!
Tož tady je moje kritika nekritika na Promo CD! :
Poslouchám to asi dvě hodiny a furt tam nacházím nové věci, takže na zevrubnější kritiku si budete muset počkat trošku déle.
ANDĚL V DLANI : Vynikající kytary. Perfektní sólo ke konci, kopírující zpěvovou linku. Hrozně se mi tam líbí vokál.
NÁHODY : Ty kytary jsou tam parádní - archaický zvuk, nebo jak to popsat, nejsem znalec. Tam se mi hrozně líbí ta rychlost zpěvu, mě to z té držky nejde!
VIKING : Vypalovačka od začátku! Textově mě nejbližší skladba. Ódin! Victory or Valhala! Moc pěkné! Myslím si, že tohle sedí nejvíc.
ŽELEZNÍ PTÁCI : To snad ani hodnotit nemá cenu. To už znám přes 20 let, ale je pravda, že Skramasax to hrál kapánek jinak a takhle se mi to líbí mnohem víc.
Ta finta s baskytarou mě překvapila! A prej, že basa tvrdí muziku. :-) Tož tvrdí, no, ale jinak.
Takže shrnutí. Perfektní zvuk, perfektní práce kajtristů, zpěváka to hodně bavilo, bicí jsou naprosto vynikající, tam není co vytknout! Prostě starej dobrej .......
Tady klikněte na sekci media a najdete k těm novým písničkám anketu.
http://www.miroslavspilka.cz/index.php…
Díky kluci za kladné ohlasy. Taky se těším na živé hraní. Tak tedy poslouchejte, stahujte a rozdávejte. Nejlépe pořadatelům rockových akcí. Ahoj, Mirek.
To už je prvního??:-) Néé, super chlapi.Odvedli jste dobrou práci, už se těším, až to uslyším zase na živo.No už aby to bylo...
A netuším, jak to Peepa myslel, ale mě nevyčuhuje nic, teda někdy:-D Aspoň sem si spravil náladu po Sigmě...
Bomba la Tomba. Všechny nové jsou parádní, přesto mi tam ten Viking pořád nějak vyčuhuje... ;-)
Tak tady ty naše nahrávky máte. Snad se vám naše nový písničky budou líbit a Železný ptáky berte jako vzpomínku. Ahoj, Mirek.
Tak on myslel? Jeden mysllell, vymysllell h.... a druhej nemysllell a šllápll do toho! Mysllet znamená h.... vědět. Tož to je tak všechno, co jsem chtěll k tomu řéct. Ave .....