Perseus - Názory | Bandzone.cz

Perseus metal-metal / Olomouc

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Mor
    Mor
  • Vizionář
    Mor
  • Zbabělý tanec
    Mor
  • Karma
    Mor
  • Jáma a kyvadlo
    Mor
  • Zůstat a stát
    Mor
  • V prachu hvězd
    Mor
  • Posledni soud
    Mor
  • Sedmero krkavců
    Mor
  • Zbabělý tanec - 2016
    Nezařazeno
  • V Prachu Hvězd - 2016
    Nezařazeno
  • Kříže na obzoru. CD Říše vlků 2014
    Nezařazeno
  • Hraběnka Báthoryová. CD Říše vlků 2014
    Nezařazeno
  • Krkavčí věž. CD Říše vlků 2014
    Nezařazeno
  • Nosferatu (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Anděl v dlani (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Dům (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Náhody (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Plameny (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Viking (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Železní ptáci (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Absurdistán (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Šmírák (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Ukolébavka pro šťastně rozvedené (Mimo pořadí)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Perseus

Ano. Skramasax to může vzdáleně připomínat. Písničky jsou ze stejné dilny a navíc stejný hlas. Nenechte se však plést. Tohle je dnešní realita. Callibos M.S.

joku666

Ahoj šeci!
Tož tady je moje kritika nekritika na Promo CD! :
Poslouchám to asi dvě hodiny a furt tam nacházím nové věci, takže na zevrubnější kritiku si budete muset počkat trošku déle.
ANDĚL V DLANI : Vynikající kytary. Perfektní sólo ke konci, kopírující zpěvovou linku. Hrozně se mi tam líbí vokál.
NÁHODY : Ty kytary jsou tam parádní - archaický zvuk, nebo jak to popsat, nejsem znalec. Tam se mi hrozně líbí ta rychlost zpěvu, mě to z té držky nejde!
VIKING : Vypalovačka od začátku! Textově mě nejbližší skladba. Ódin! Victory or Valhala! Moc pěkné! Myslím si, že tohle sedí nejvíc.
ŽELEZNÍ PTÁCI : To snad ani hodnotit nemá cenu. To už znám přes 20 let, ale je pravda, že Skramasax to hrál kapánek jinak a takhle se mi to líbí mnohem víc.
Ta finta s baskytarou mě překvapila! A prej, že basa tvrdí muziku. :-) Tož tvrdí, no, ale jinak.
Takže shrnutí. Perfektní zvuk, perfektní práce kajtristů, zpěváka to hodně bavilo, bicí jsou naprosto vynikající, tam není co vytknout! Prostě starej dobrej .......

Mirek Spilka

Díky kluci za kladné ohlasy. Taky se těším na živé hraní. Tak tedy poslouchejte, stahujte a rozdávejte. Nejlépe pořadatelům rockových akcí. Ahoj, Mirek.

Ironek

To už je prvního??:-) Néé, super chlapi.Odvedli jste dobrou práci, už se těším, až to uslyším zase na živo.No už aby to bylo...
A netuším, jak to Peepa myslel, ale mě nevyčuhuje nic, teda někdy:-D Aspoň sem si spravil náladu po Sigmě...

Mirek Spilka

Tak tady ty naše nahrávky máte. Snad se vám naše nový písničky budou líbit a Železný ptáky berte jako vzpomínku. Ahoj, Mirek.

joku666

Tak on myslel? Jeden mysllell, vymysllell h.... a druhej nemysllell a šllápll do toho! Mysllet znamená h.... vědět. Tož to je tak všechno, co jsem chtěll k tomu řéct. Ave .....

1 2 3 4 5 6810131620242832363941 42 43 44 45 46 47 48 49 50525457616672798796105112118122125127129 130 131 132 133