Perseus - Názory | Bandzone.cz

Perseus metal-metal / Olomouc

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Mor
    Mor
  • Vizionář
    Mor
  • Zbabělý tanec
    Mor
  • Karma
    Mor
  • Jáma a kyvadlo
    Mor
  • Zůstat a stát
    Mor
  • V prachu hvězd
    Mor
  • Posledni soud
    Mor
  • Sedmero krkavců
    Mor
  • Zbabělý tanec - 2016
    Nezařazeno
  • V Prachu Hvězd - 2016
    Nezařazeno
  • Kříže na obzoru. CD Říše vlků 2014
    Nezařazeno
  • Hraběnka Báthoryová. CD Říše vlků 2014
    Nezařazeno
  • Krkavčí věž. CD Říše vlků 2014
    Nezařazeno
  • Nosferatu (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Anděl v dlani (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Dům (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Náhody (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Plameny (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Viking (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Železní ptáci (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Absurdistán (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Šmírák (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Ukolébavka pro šťastně rozvedené (Mimo pořadí)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Rafael

Je to hudba pro me mirne slozita na prvni poslech...Musel sem to pustit vickrat abych rozlisil prijemne harmonie, ktere skryva.Jinak zvuk je dobre udelanej a toho Strhujiciho Vikinga bych si pustili do usi pri ceste rano do skoly,kdyz si obvykle davam svizny nasupy....Dobra prace chlapi:-)

Hydrant

Ahoj Mirku, jak tak koukám, zase máš možnou dírku :o) nemohli bychom se přifařit do toho šuplíku, když to neklaplo s Prostějovem ?? díky za zprávu

Perseus

Ahoj kluci. Nedivím se že to nechápete. Ono to totiž vzniklo tak, že jsem dojednával v Šuplíku koncert pro naší kapelu. Majitel Šuplíku mi navrhl abychom tam nehráli sami že domluví ještě vás. My máme program na hodinu. Já jsem s tím souhlasil a bral věc jako hotovou. Včera jsme si volali a on si myslel že to mám domluvit s vámi já. Jednoduše jsme si nerozuměli. On vám ještě kvůli tomu bude volat. Chyba není na vaší straně. My jsme si prostě v jednom bodě nerozuměli a tak se to stalo. Každopádně se rozhodněte a dejte nám vědět. Pokud nebudete mít čas, tak to odehrajem sami nebo s někým jiným. Tak se nezlobte a ať se vám daří. Mirek Spilka.

Notorest

Zdarec, nechápeme proč jsme všude uvedení, že hrajeme 31.10. na Šuplíku v Přerově, když nás doposud nikdo neoslovil a nebýt netu, tak to ani nevíme..... ???

Perseus

Tak jsme se s nahrávkou ještě jednou vrátili do studia. Upravili poměry, udělali nový mástering a konečnou podobu právě posloucháte. Ahoj Mirek.

1 2 3 4 5 6810131620242832353840 41 42 43 44 45 46 47 48 49515356606571788695104112118122125127129 130 131 132 133