Super hudba, hezký texty, výbornej zpěv. Jste opravdu moc šikovní, pánové muzikanti. Jen tak dále! Rád bych někdy spáchal společný koncík, tak snad to vyjde. At vám to šlape!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Super hudba, hezký texty, výbornej zpěv. Jste opravdu moc šikovní, pánové muzikanti. Jen tak dále! Rád bych někdy spáchal společný koncík, tak snad to vyjde. At vám to šlape!!!
Nazdar Pepane!! No to sem tomu dal... já se nakonec ani nemrkl a to byla ta chyba...dikec a zase někde na place čus!!
Ahoj Ironku! Když tam hodíš skupinu, zpěváka nebo zpěvačku, tak na posledním místě v nabídce je vlastní interpret. Tož ho tam šópni a otevře se ti okénko, kam kluky, a holku, napíšeš. Zduř.
Čus chlapi v rádiu super,hlas už je tam .Jen tak dál.Prostě paráda!
Jen takový dotaz:když chcu hlasovat přes internet do Slavíka, tak u skupin uveden jen Calibos a Callibos M.S. nikde...můžeš to Miro nějak objasnit??? určitě nejen pro mě...
Tož pěkné to bylo v Rock Maxu! Už tam šoupu hlas a do Slavíka taky.
Můj postřeh : :-)
Na smrtelné posteli si Miro zanotuj podladěné COLP! Ještě předtím zaplať složenky! A se zeleným ptákem můžeš zachlastat ve středu v Budějkách!
Tož dobré chlapi a dem hlasovat!!!
Dnes budem v rádiu Rockmax v soutěži 12. Kdo bude chtít nechť nás podpoří. Posunout nás do finále je pouze ve vaší moci. Velký dík od Callibos M.S.
Super skladby hošani.Tohle je u mě prostě pravej calibos.Už se těším na další .Jen tak dál.Myslím si že tohle je ta správná cesta.Přeji plno úspěchů a zdravim.