Perseus - Názory | Bandzone.cz

Perseus metal-metal / Olomouc

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Mor
    Mor
  • Vizionář
    Mor
  • Zbabělý tanec
    Mor
  • Karma
    Mor
  • Jáma a kyvadlo
    Mor
  • Zůstat a stát
    Mor
  • V prachu hvězd
    Mor
  • Posledni soud
    Mor
  • Sedmero krkavců
    Mor
  • Zbabělý tanec - 2016
    Nezařazeno
  • V Prachu Hvězd - 2016
    Nezařazeno
  • Kříže na obzoru. CD Říše vlků 2014
    Nezařazeno
  • Hraběnka Báthoryová. CD Říše vlků 2014
    Nezařazeno
  • Krkavčí věž. CD Říše vlků 2014
    Nezařazeno
  • Nosferatu (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Anděl v dlani (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Dům (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Náhody (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Plameny (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Viking (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Železní ptáci (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Absurdistán (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Šmírák (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Ukolébavka pro šťastně rozvedené (Mimo pořadí)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

joku666

Tož Vás zdravím ze zasněžené Lipenské přehrady. Venku je počasí, že by psa nevyhnal, takže je ho... co dělat. Jenom bowling, noviny, kafe, siesta, výborné papání, no a samozřejmě pivínko.
Tož jste mě potěšili s těma koncertama, jen tak dál! Jsem zvědav, jak dopadnete na RockMax12, konkurence je veliká. Kdo slyšel Vaše promo CD, ten ho chválí! Takže hrajte, nahrávejte a skotačte.
Peepo, nevzpomínám si, že bych sliboval sraz v srpnu v Olmiku, ale já si nepamatuju co jsem měl včera na oběd, takže je to možny. Ale chci důkaz, bo pořádek musi byt. Doufám, že tentokrát v prosincu doraziš do Kainu, jinak si mě v Olmiku nepřej nikdy vidět.
Tož metalu zdar a CALLIBOSu zvlášť.

Perseus

Tak tedy na rockmaxově 12. hlasování zkončilo. Hlasovalo se jenom jeden týden. Teď už se hlasuje pro další kapely. Výsledek se dozvíme na konci měsíce. Teď už to nezáleží na nás. My bychom se měli teď soustředit na hlasování do slavíka. Co jeden telefon, to jeden hlas. Mobilů je kolem nás dost, tak děkujeme všem, co na nás myslí. Mějte se hezky, M.S.

Krausíku ahoj. No nebyla by to škoda? Zapomenout? Měj se Mirek.

Perseus

Láďu Spilku osobně neznám. Kdybychom ale měli možnost pokecat, tak bychom možná přišli na věci které nám do dnes unikli. Nebylo by to u mě po prvé. Mám však dojem, že byl Láďa členem skupiny Calibos, která vznikla kdysi nezávisle na nás. Mít stejný nápad nezávisle na sobě, už i to o něčem svědčí. No možná bychom si padli do noty. Jinak se nám do budouctna připravuje spousta hraní. Samozřejmě, dokud to není na jisto, neměl bych o tom psát. Ale. V prosinci na začátku asi znovu Kain a tento pátek v Praze křest desky skupiny Škvor. To není jisté. Taky akce v klubu ve Šternberku. Ten Kolín je přesunut na jaro. Rozjednaných je akcí ještě hodně a to jsme ještě pořádně ani nezačali. Taky něco v ARXU. Tak zatím ahoj, Mirek.

Josif Vissarionovič Stalin

Nepotkali, ale poté, co mi bylo u stánku nošovického Prazdroje sděleno, že pivo došlo, věděl jsem, která udeřila... :-) S tou sms je to tak, že mně nepřišla doteť a už je to nějakých pět hodin! :-( No nic, už musím končit, prý se tady připravuje další anketa, psali v Blesku... :-))

Ironek

Na Pivním festivalu sme se nepotkali... to bylo asi tím, že v jednu, jak hrál Callibos M.S. bylo narvany... a nebo už si na to neviděl a místo očí měl jen bělmo... :-)) Potvrzovací sms trvá asi minutu...

1 2 3 4 5 68101316202428313436 37 38 39 40 41 42 43 44 45474952566167748291100108115120124127129 130 131 132 133