Perseus - Názory | Bandzone.cz

Perseus metal-metal / Olomouc

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Mor
    Mor
  • Vizionář
    Mor
  • Zbabělý tanec
    Mor
  • Karma
    Mor
  • Jáma a kyvadlo
    Mor
  • Zůstat a stát
    Mor
  • V prachu hvězd
    Mor
  • Posledni soud
    Mor
  • Sedmero krkavců
    Mor
  • Zbabělý tanec - 2016
    Nezařazeno
  • V Prachu Hvězd - 2016
    Nezařazeno
  • Kříže na obzoru. CD Říše vlků 2014
    Nezařazeno
  • Hraběnka Báthoryová. CD Říše vlků 2014
    Nezařazeno
  • Krkavčí věž. CD Říše vlků 2014
    Nezařazeno
  • Nosferatu (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Anděl v dlani (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Dům (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Náhody (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Plameny (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Viking (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Železní ptáci (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Absurdistán (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Šmírák (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Ukolébavka pro šťastně rozvedené (Mimo pořadí)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Basker

Nu co už a to jsem žhavil iPhone jak najatej.. Shatoon na pátým.. To mě taky dost zaráží, je to muzika jak kráva! No nic, loni bylo taky sucho.

joku666

Tož třetí místo z osmi taky pěkný! Ale příště těch SMS trochu víc fanóšci. Možeme to ukázat v ROCKMATCH. Takže hlasujte a obesílejte známé. Aspoň tři sta hlasů, kurňa. Čus.

Perseus

Výsledky rockmaxovy 12.

Níže se můžete podívat, jak se vedlo vám ostatním.

1. My Dog´s Bone (528 hlasů)
2. Praetorian (514 hlasů)
3. Calibos M.S. (91 hlasů)
4. Ascendancy
5. Shatoon

6. Benjamin Band
7. Nekuř toho tygra
8. Stará dobrá ruční práce

Perseus

A než se Basker uzdraví, můžeme makat tady na tom.
Pokud by jsme postupovali, pak by jsme šli až do finále. To je celkem asi 7 koncertů.
Když tohle vyhrajem, pak budem hrát v prosinci v S-klubu. Alespoň by jsme si kompenzovali ty dvě zrušené akce. Pokud ale nepostoupíme, pak už nemáme na scéně co dělat. Je to o tom, kdo má kolik a jaký fanoušky.
http://rockmatch.cz/soutez/fronty-na…

Betty OL

Pro Stáníka: Milý Baskere, tohleto nase... Škoda koncíků jež nadcházeli, leč přednější je teď Tvé zdraví. Brzo se nám uzdravíš, na akci s přáteli zakalíš.... Brzké uzdravení přeje Betty a nová fanynka Callibos M.S. (A James D.S.) Vejunka ;-)

Josif Vissarionovič Stalin

Já vám to říkám furt, nepijte ty patoky jakési plzeňsko-nošovické! Dnes a denně se můžete v učených knihách dočíst, že člověk má konzumovat jen to, co se urodí a hlavně uvaří v jeho rodných pásmech. Takže Litovel, Zubr a nebo prostějovský Ječmínek! Ten je i s těmi hodnými kvasnicemi. Na imunitu jako dělané. Jinak doufám, že to nebude nic vážného! Na ten pátek jsem se docela těšil...

1 2 3 4 5 68101215182124272931 32 33 34 35 36 37 38 3941434650556168778797106113119123126128130 131 132 133