Tak pánové, jednoznačná pochvala!!! Nové cd bude určitě bomba! Tak at´ se daří.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Tak pánové, jednoznačná pochvala!!! Nové cd bude určitě bomba! Tak at´ se daří.
Tak tady máte konečně ukázku z našeho připravovanýho CD. Na křtu bude zadara ke vstupnýmu. Příjemný poslech.....
Píšu to raději i sem.Kdyby chtěl někdo jet na čtvrteční koncert Callibos M.S. do Prahy, tak odjezd vlakem z Olmiku je v 15:08hod. Když tak se mi ozvěte, zatím čus, Iron.
ÁÁÁÁ pán Peepa se nám probudil, tož buď pozdraven! :-) Na všechny otázky nalezneš odpověd´ na facebooku. Ale to tě po dočtení té knihy už zajímat nebude, že, ty kapitalisto jeden :-D
Čest práci, konečně nové CD? Kdy vyjde (v prosinci, kdy bude křest?) a kde bude k sehnání (myšleny obchody, ne web!). Končím, včera jsem si koupil úžasnou knihu - Marxův Kapitál...
Tak vážení, dne super akce v Ivanovicích a chvála pro Peťu Kopca Kopečka, zvládl to bravurně!!!! V Arxu, 10.9. se máte na co těšit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
Ahojte všeci. Tak. V Arxu bude hrát 28. 8. 2010 James D.S. a snimi bude hrát Venefica a Empaire z Prahy.
My, to jako Callibos M.S. budeme hrát v Arxu 10. 9. 2010 a s námi budou hrát Chickens a Zpocená uklízečka. Bude rozšířené poodium a nějaké jiné změny, neboť ARX se přestavuje na rockový klub.
To určitě bude!!! Jen to čekání na ní... to není nespokojenost, ale jen slovní obrat:-) vím, že na tom makáte, tak at´ se daří!!!
Nová deska bude perfektní!Těším se!! :))
Pánové, naprostá paráda! Smekám. Těším se na desku.