Přesně tak.
Moi
Snad jenom-co se s tím dá dělat?
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Snad jenom-co se s tím dá dělat?
Přesně tak.
Aha..Tak tím tuplem bych název neměnila.Tos vystihl přesně-dětinské..Co dodat..
Chceš se ještě na něco zeptat?
Tak asi to, že se snaží blokovat domény naší kapely. Zablokoval prý i nějaké další možnosti kolem Calibos a M.S. Po pravdě je to dětinské. Těch možností je na stovky. Jde mu asi hlavně o to abychom nemohli mít slovo Calibos v názvu, což se mu nemůže podařit.
To právě vidím,ale tak úplně nevím,co si pod tím mám představit..:(
Je to napsané v novinkách.
...Takže co vlastně MB udělal?...
týjo tady to jede já se strácím xD:-)taky nevim jak se zapojit tak budu číhat z povzdálí xD:-)
Betty: jsem :D ale není to pro mě,takže ok :):)