Mimochodem Irone. Vlastně kdybys napsal svoje pravé jméno, tak bychom my ostatní ani nevěděli kdo jsi. Známe tě i mimo internet podle přezdívky Iron. Jde tedy o konkrétní osobu. A tak je to správné.
Iron
Jednoduše:Souhlas!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Jednoduše:Souhlas!
Mimochodem Irone. Vlastně kdybys napsal svoje pravé jméno, tak bychom my ostatní ani nevěděli kdo jsi. Známe tě i mimo internet podle přezdívky Iron. Jde tedy o konkrétní osobu. A tak je to správné.
Irone. Jsme každý úúúúúúplně jiný. Anonymní hlasy zní z kanálu, kde tihle pokřivenci bydlí a ani o tom neví.
Supr.Přeju,at´ to klape,jak má!!!
Do neděle to bude.
Jo jo,máš pravdu Mirku.Mě nedělá problém se podepsat aspoń přezdívkou,někomu holt jo...každé sme jiné,že....
Tak to udělejte:)
Zaregistrovat se. Možností je nespočet.
Ironku. Zbytečně se u sousedů unavuješ. Proti anonymům to nejde. Oni můžou vše ty nic. Navíc ani nevíš kdo to je, zatím co on ví kdo jsi. To je vyloženě setkání dobra se zlem. Tak na to kašli.