Takhle vypadají naše oficiální stránky. Zatím jen ke kouknutí.
http://miroslavspilka.cz/index.php…
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Takhle vypadají naše oficiální stránky. Zatím jen ke kouknutí.
http://miroslavspilka.cz/index.php…
ták na netu mám odhlasováno a z půl roku skoro nepoužívaného mobil ještě zahlasuju:-) tak jdu hlasovat....
Poslední rok se neprezentovala a věnovala se hudbě James D.S. Co ale není může být a dá se to napravit. Je jí hodně slyšet na Davidově připravované desce. Zpívá velice kvalitně. Pro to si hlásky zaslouží.
To je fakt...ale mě to štve... :D :)
Tak je to hlasování asi spravedlivější.
Zejtra musim skočit do tráfky...kredítek došel... Škoda,že jde z jednoho mobilu jenom jedna SMSka:( :-/
V pohodě.