Perseus - Názory | Bandzone.cz

Perseus metal-metal / Olomouc

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Mor
    Mor
  • Vizionář
    Mor
  • Zbabělý tanec
    Mor
  • Karma
    Mor
  • Jáma a kyvadlo
    Mor
  • Zůstat a stát
    Mor
  • V prachu hvězd
    Mor
  • Posledni soud
    Mor
  • Sedmero krkavců
    Mor
  • Zbabělý tanec - 2016
    Nezařazeno
  • V Prachu Hvězd - 2016
    Nezařazeno
  • Kříže na obzoru. CD Říše vlků 2014
    Nezařazeno
  • Hraběnka Báthoryová. CD Říše vlků 2014
    Nezařazeno
  • Krkavčí věž. CD Říše vlků 2014
    Nezařazeno
  • Nosferatu (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Anděl v dlani (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Dům (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Náhody (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Plameny (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Viking (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Železní ptáci (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Absurdistán (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Šmírák (Nosferatu 2010)
    Nezařazeno
  • Ukolébavka pro šťastně rozvedené (Mimo pořadí)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

fds

samá hádka tady co? jak jinak:)

Betty OL

Náš jazyk není můj kobylek. Já rači auta (čím větší,tím hezčí),zvířata a dobro muziku. Chyby v pravopisu vadí jenom anonymům a ti mi můžou skočit na hrb :-D

Perseus

Jestli díky tomu nechápeš význam vět, tak promiň. Ti co nemaj v diskuzích argumenty, tak se vždy vrhnou na češtinu. Takový poslední ubohý pokus někoho zesměšnit. Ovšem pouze anonymně. podobná povaha jakou měli dopisovatelé STB.

Bez profilu

čeština

vlevo, zprava, jestli, zleva... jste ostudy

Betty OL

A často se stává,že se to vrátí dvojnásobně. A je jedno,jestly z prava nebo z leva :-)

Perseus

Neboj. Ten si nenadává. Ten je sám se sebou jistě velmi spokojen. To jsem psal já nepřihlášen. S jistotou však vím, že když někdo lidem ubližuje v levo, tak to dostane zpátky třeba z prava. To vše řídí rovnováha veškerého vesmírného bytí.

Betty OL

To je ale blázen,on už si dokonce pod nickem M.S. sám sobě nadává. Nebo je to všechno jinak?........To jsou věci na tom světě :-/

Bez profilu

M.S.

No ale raději jsem ve své kůži, nežli v kůži toho hajzlíka co to píše. Připadal bych si takovej jako je on.

Betty OL

Zdarec Peepo,pro Tebe je to prasárna a pro mě jen otázka. Někdo se asi dobře baví tím,že pod našimi NICKY píše různý věci. Dobré náladě a hudbě zdar

Josif Vissarionovič Stalin

Čau Miro, ono asi záleží na úhlu pohledu.Ty jsi asi velký optimista, já zase pesimista.Proto ten odlišný pohled na svět.A po té prasárně, co někdo mým jménem napsal na profil Betty, už nevěřím žádným překlepům a ani šotkům...

1 2 3 4 5 68101317222836455565748288929597 98 99 100 101 102 103 104 105 106108110112115118121124126128130 131 132 133