fds
samá hádka tady co? jak jinak:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
samá hádka tady co? jak jinak:)
Jestli díky tomu nechápeš význam vět, tak promiň. Ti co nemaj v diskuzích argumenty, tak se vždy vrhnou na češtinu. Takový poslední ubohý pokus někoho zesměšnit. Ovšem pouze anonymně. podobná povaha jakou měli dopisovatelé STB.
vlevo, zprava, jestli, zleva... jste ostudy
Neboj. Ten si nenadává. Ten je sám se sebou jistě velmi spokojen. To jsem psal já nepřihlášen. S jistotou však vím, že když někdo lidem ubližuje v levo, tak to dostane zpátky třeba z prava. To vše řídí rovnováha veškerého vesmírného bytí.
No ale raději jsem ve své kůži, nežli v kůži toho hajzlíka co to píše. Připadal bych si takovej jako je on.
Čau Miro, ono asi záleží na úhlu pohledu.Ty jsi asi velký optimista, já zase pesimista.Proto ten odlišný pohled na svět.A po té prasárně, co někdo mým jménem napsal na profil Betty, už nevěřím žádným překlepům a ani šotkům...