:D:D:D...jn:D:D:D..ses chytrej kluk:D:D..15ti lety fanynky:D:D..jezisi:D:D..hele rad nekoho porad buzerujes coo?!:D:D..demence vis co!..ty ses demence sama o sobe!!..newim co si myslis..rozhodne do tebe nepicuju tak se do me taky neser .!!.jestli mas porad nejakej problem napis mi ho..nebo udelej diss jak chces mam te proste v pici ale uz neco delej!
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.











