ahoj,tak to jo..No on Johny zase říka že si to vzal ty jemu :-D tak nwm vid..:-)
mě je to nák jedno..Jen sem chtěla vědět co jste si udělaly:-) Jinak nemohl by si mi poslat tu pohádku na email ? :-)
DominikaTuckova@seznam.cz
dík moc pa
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ahoj,tak to jo..No on Johny zase říka že si to vzal ty jemu :-D tak nwm vid..:-)
mě je to nák jedno..Jen sem chtěla vědět co jste si udělaly:-) Jinak nemohl by si mi poslat tu pohádku na email ? :-)
DominikaTuckova@seznam.cz
dík moc pa
ahojky.. poslechla jsem si tvuj track.. a je dokonalej.. moc se mi libi.. ONDRÁŠKU máš talent jsi šikulka...
Hle dáme ten feat teda? jenom co udu mít trochu času hned se ozvu na to icq ok :)
Ahoj,proč jste udělaly diss na kluky z jsv???nymburskýjediný kundáci a vy na ně takhle ?:-D
Souhlasim s tvejma nazorama... akorat tvuj styl rapu se mi moc nehodi k tem tematum, ale kazdy ma svuj styl a ten nejak prezentuje ven... ma to neco do sebe... rozhodne se drz a ser dal na vsechny HejtrZ... pozdrav z liberce... Dino / ProtokoL
kamo mas to tu v pohode ale od toho capka bych si nenechal srat na hlavu jak to mas v info o kapele
Haha KonečnE neco new nee :-D
°°Tak to bys jí měl co nejdrířv najít....=oD°°
°°To se ta slečna musela mít co?=oD Takovej adrenalim v kině.....=o*°°
New track narez :-D dobre ty :)