By-Pass Medley - Úvod | Bandzone.cz

By-Pass Medley pop-schlager / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • 49 seconds in hell (play in loop)
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

By-Pass info 001

(Upraveno: )

Vážení přátelé,

profil kapely By-Pass Medley vznikl na Bandzone z důvodu přibývajících dotazů, zda o nás lze na webu najít nějaké informace. Když třeba jdeme někam hrát pooprvé, je pochopitelné, že majitelé či provozovatelé toho či onoho lokálu chtějí vědět "do čeho jdou". Nebo když si chtějí naši fanoušci připomenout ten hluboce nevšední zážitek, který s námi ten či onen večer prožili... :-).

V každém případě je nutno vysvětlit, že první skladba v přehrávači, která je zde na Bandzone nahrána k poslechu, není typický zástupce našeho herního stylu :-). Aby bylo možné profil na tomto webu založit, je nutné zde uvést alespoň jednu autorskou skladbu. A protože jsem při zakládání profilu neměl k dispozici nic použitelného, umístil jsem zde svoji nahrávku, která vznikla pohráváním si s možnostmi multirekordéru kapesního provedení (konkrétně BR-80), kde jsem k automatickým bicím postupně přidával basu a dvě (nebo tři?) kytarové stopy. Tak vzniklo "49 sekund v pekle"...

Takže pro nevědoucí - hrajeme pohodovou muziku k poslechu, tanci a zpěvu (ve zpěvníku máme víc jak stovku songů) a úvodní skladbu na tomto webu berte, prosím, "s rezervou".

Díky, Milan.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Podobné kapely

Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.