Burutawa Gawa - Úvod | Bandzone.cz

Burutawa Gawa ethno-alternative / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Buh je zena - Burutawa Gawa
  Nezařazeno
 • Platino Dub - nippon version - Burutawa Gawa
  Nezařazeno
 • buhyně - freestyle
  Nezařazeno
 • Burutawa Gawa RMX by DJ SAYKO
  Nezařazeno
 • Rokenrol
  Nezařazeno
 • DidjHop
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Po dlouhé odmlce opět Burutawa

Po dlouhé době strávené plozením potomků členů kapely přidáváme pro věrné fanoušky 2 nově nahrané skladby. Bůh je žena s pracovním názvem Buhyně a Platino Dub v pseudo japonském dilaketu. Skladby byly nahrány v jednom strahovském studiu a přes rok zrály aby se po roce zjistilo, že jsou vlastně hotové. Užijte si poslech.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Gregor Samsa

Ahojahoj-sziasztok! Minulou sobotu jste nás v Jiřetíně úplně dostali, hráli jste skvěle, doufáme, že ještě někdy někde zahrajeme na společné akci. Hudbě zdar!

Karloss

Tomáš 3ax > song uvedený na vašem BZ profilu pod názvem "Burutawa Theme" jsem stáh loni na podzim. V PC ho mám uložený jako Burutawa Gawa z demáče KEBABYLON :) Mějte se

Karloss

Proč ste smázli Burutawa Theme ? :( Mam jí naštěstí staženou v mobilu a pouštím jí lidem jako důkaz, že i rock se dá dělat s didgeridoo ;) Moje kapela je toho "snad" taky důkazem :D Mějte se ;)

Zobrazit všechny názory