No to je jedno kdo to byl, ja jak slysim jmeno ROBIN, tak se mi hned vybavi Suchanek (neboli susanek)...A proti hip hopu??:D:D:D:D:D ne skoro nic, akorat par ( no vlastne dosst hodne)veci, ale jinak proti nemu skoro nic vlastne nemam:D:D:D...HOJ HOJ HIP HOP
kopi
OK. Tome, ja si to budu pamatovat. Tu skolu a vsechno a pripomenu ti to... Doufam, ze alespon jednou dodrzis sve slovo.....





