Pekny klipek, uplne mi pri koukani zvlhly trenky.. :P Dobra pracicka ;)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Pekny klipek, uplne mi pri koukani zvlhly trenky.. :P Dobra pracicka ;)
Hey klip je drsny :P Konec se mi libi nejvic..
to jsem radi ze se klip libi, chci timto podekovat memu strejdovi Iřovi bez ktereho by byl tak akorat prd...:-)
hej ten klip je upe supa... je fakt sqely ..
Ciao frajere... jako z vašeho nového klipu jsem absolutně odvařená - a to myslím nejupřímněji, jak to myslet můžu... Perfect, Ty víš, že Ti fandím a vždycky budeš mít moji plnou podporu ;) Škoda toho pátku...
neni zač... ja vždycky :D
Hip hop???? hmmmmm....omluvte mě, musím si zaskočit se vyzvracet ..... :-D
p-> ja ho miluju, bez prdele
:oD
Hoy! Mate nekdo neco proti hip hopu??? Vite, ja ho uplne zeru uplne ho posloucham kazdy den, kazdou minutu!!! To je nejlepsi styl jaky jsem kdy poznal!!!! (pro ty mene chapave-mysleno IRONICKY) :D
Hey dobre zhe mnu uz nebudem se tu hadat nema tt cenu....mnu dobry....