Lebishku?? Prochpak si prestal pisat??x(( napish prosiiiiiiiim
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Lebishku?? Prochpak si prestal pisat??x(( napish prosiiiiiiiim
ne ya nechci zhadne mince ja chci len was!!!!!:-*lofuju was!!!lebishku pisni mi yeshteXD
cus:-)....vazne dobre. hodne stesti!!!:-)
Hey prdelo, nemusíš si připadat dotěrně :)) Time mít určitě budu, kord na Tebe ;P, ale až od 6. srpna... tento pátek odjíždím na týden k moři... ale pak se určitě ozvu, stopro se scuknem, jo? ;) Těším se, laf ya :D
Zdar lidi! dik za nazory:-) normalne jsme opet v TOP20 se songem GORALE:-) Je to vase zasluha tak moc dekujeme:-) CUs!
Ahoj Vaší, dík za pozvání na GORALE, strávila jsem při něm fakt úžasnou chvilku :) Strašně moc se těším na nové songy, nevím proč, ale nejvíc asi na Invisible... <3
HEJ TO GORALE JE UPE MEGA!!!!!!!:) (kosak)
HOY! prave jsem pridal GORALE do playlistu tak si to poslechnete:-) jo a sorry ze tam neni ta punk-rockova verze ale pri te nam vypadl zvuk obou kytar takze jsem to radsi strihnul...diky za pochopeni:-D cus
Ahojky, mno moji konstruktivní kritiku už Vašek Lebeda zná, jen bych chtěla podotknout, že jste na sobě opravdu hodně zapracovali.... Jde to poznat!! :)
to barca: my punk nehrajem a taky jsme to nikdy netvrdili..
to martina: no zalezi jaka martina ses:-D dik za prani,taky se mej hezky!