sorry no ale ono se to nechtělo poslat tak sem mlátila do entru a furt nic a druhy den segra "jako proč si to tu poslala čtyřikrát"..aspon si toho každy všimne ni :D
chlup
Kurva hosii
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Kurva hosii
Voe Mufí voe:-DDD hey kdy prijedes at muzem dat tomu nasemu Kopiskovi ten darecek od nas?:-DDD Viva la Spain :-D
sorry no ale ono se to nechtělo poslat tak sem mlátila do entru a furt nic a druhy den segra "jako proč si to tu poslala čtyřikrát"..aspon si toho každy všimne ni :D
voe kopelec co to tu potíš???anti je typecek do pohody a na cupl pokec takze co si myslíš že do něho budeš KÉROVAT!?hey doufej že mě nepotkáš protože to bych ti fakt nepřál tu nakládačku jinak o lebedovi můžu říct jenom jedno a to:pičo voe emo buzerant !!!!!!!!!!!!!!!!Tak a máš to!!
Jn,pravda Barco..ale stacilo to napsat jednou:-DDD
:D:D:D:D konečně nějaké pobavení ještě že existujou anti :D:D:D:D:D:D:Dbože ružo
:D:D:D:D konečně nějaké pobavení ještě že existujou anti :D:D:D:D:D:D:Dbože ružo
:D:D:D:D konečně nějaké pobavení ještě že existujou anti :D:D:D:D:D:D:Dbože ružo
:D:D:D:D konečně nějaké pobavení ještě že existujou anti :D:D:D:D:D:D:Dbože ružo
Kopi -> děkuji a v kolik priblizne to skonci? Musim vedet, aby se kamaradka dostala domu :oD (a ja taky) Ď