A taky jestli vy hrajete punk tak to se pěkně mýlíte. Nějaký Billy talent ani Green Day to není žádný punk. A vy ste skoro to samé jako ty dvě kapely co sem právě napsal.Říká vím něco název Sex Pistols? The Clash? To je kurva punk.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
A taky jestli vy hrajete punk tak to se pěkně mýlíte. Nějaký Billy talent ani Green Day to není žádný punk. A vy ste skoro to samé jako ty dvě kapely co sem právě napsal.Říká vím něco název Sex Pistols? The Clash? To je kurva punk.
Hele já tomu aspon rozumim vy zkurvení emáči.Emo je sračka.
ahoj znam kytaristu do vasi skupiny je to Pavel a umi hrat fakt dobre ale nechci aby ste se mu smali protoze nema bilou plet ale to je snad jedno nejste prece rasisti a neposloucha hip hop
Barus -> Bo Hip hop je nepřítel všech :-D :-X :-D
proč se tu furt jenom nadává? :D:D:D:D:D
DIk kosak,vcera jsme dobre pokecali:-))) Ale fakt si davej radsi pozor na dark endžla,aby te nahodou neuhranuly temne síly!!!
Dark angel?to je ten chuj co spamoval s Emo pojmem na foru Mandrage...hej dej si pohov...ani jedna z tech skupin(Burnout,mandrage) neni emo..tak fuck off ty magore!! XD XD XD
Ano ano,temny anděli....tak uz jsi se vypovidal tak muzes jit kydat jinam....Má úcta
Zkurvené emo
:-D Baruš, ty abys nebyla vyjímečná, co?! :-D
Mufiii -> Co máš proti buzerantům, oni jsou strasne přátelští a prostě "DOPOHODY" :-P &navíc rozumí modě :-D :-D Ale ty raději utíkej, ať tě nesbalí! :-*