nuda...
kosak
Super:)) to Nikita:pochop ze nemaji napraci jen bezduche tlachani na chatu jako ty XD XD
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Super:)) to Nikita:pochop ze nemaji napraci jen bezduche tlachani na chatu jako ty XD XD
Cus Lidi! Omlouvame se ze se o tuhle stranku v posledni dobe nejak nestarame ale venujeme se hlavne dodelavani novych skladeb ( Wedding,Beautiful SIN) Tak se na nas nezlobte:-) Jo a soutezime na www.stage.cz/burnout tak budem radi kdyz nas znovu podporite a treba se tentokrat poradi vyhrat:-))) Mejte se fajn!!!
nuda...
BURNOOOOUT !!!!
Co je nějak to tu zatvrdlo XD
Nazdárek kapelko díky za přivítání do skušebny,těším se na osobní setkání myslím že spolu budem vycházet moc se těším zdarec Vena.
ste chcipli?
jo Jani na stage je prča :D..četla sis vyplody bws nebo jak si řikaji?..
Aloha!
Barca - taky vim kulove! :-D
Burn. - taky me zajimaji novinky ohledne stage...? :-P have a nice day! :-! :o*
Ale tak jednou za čas,se něco takového šikne,kdyby takové akce a takoví hosti byli tady v kopru každý rok,tak by se tady aspon něco dělo,ale i tak,bylo to super