Héééja těšíte se na sobotu ??? já mrtěěěě!!!BUDEM PAŘÍÍÍÍT!!!peace!
Bez profilu
Kačka
Nebo mi napiš na imail kachnik-000@seznam.cz
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Nebo mi napiš na imail kachnik-000@seznam.cz
Lebi milujitě jo a taky máme kapelu ale začínající jestli chceš tak se koukni na
www.fliday-rifane.blog.cz
Héééja těšíte se na sobotu ??? já mrtěěěě!!!BUDEM PAŘÍÍÍÍT!!!peace!
Copak si rikal ,,disko,,? ze se chces naucit na kytaru, nebo co?:D
to johny: voe si mohl rict hned:-DDD
to disko: no a co se podle tebe mame naucit? ty hrajes na kytaru?
Ahoj kluci, strašně rád bych s Vámi hrál, ale až se to pořádně naučíte!!
:D hm.. I.C ;)
HEy a jaky Johny vlastne jsi?:-DDD
ja chcu jet takyy .. :D
Je:-) jsem necekal ze napises:-) Moc dekujem!! :-*