jou jeste abych nezapomela chtela bych podekovat trianglistovi Davidovi za čelenicu :-P
se fakt šikla no :-P
Mladdej a drzey x)
Ola chlapci,Que tall?jojo je to v klídku,ale musíte dělat emo...jó,hlavně emo te'd vládne světem,ještě to nevíte,ale až se to dozvíte xDDD haha ne delám si prdeljsem zkouřeny jak čtverec od nohy moji ola ola matky...hah..no takhle,kdy budete mít náke nové tRucky?xDDD A začněte s tím emem,díkes jou...
PS: Zakládám si vlastní hudební styl...takže až uslyšíte emo rap,tak jsem na scéně xD





