Burnout - Názory | Bandzone.cz

Burnout pop-rock / Kopřivnice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Mango Girl '93 (2009)
    Nezařazeno
  • Down And Up Again (2009)
    Nezařazeno
  • !!!!_____Bitch/č (2009)____!!!!
    Nezařazeno
  • Unwritten (2008)____________Testpanque
    Nezařazeno
  • Beautiful SIN (2008)________Testpanque
    Nezařazeno
  • Wedding (2008)___________Testpanque
    Nezařazeno
  • This is my kingdom (2008)___Testpanque
    Nezařazeno
  • It's Not Over (live)
    Nezařazeno
  • 25hours (2006)
    Nezařazeno
  • Half-blood square (2006)
    Nezařazeno
  • I love/hate punk! (2006)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Burnout-Lebi

Zdravim Martina:) Mas samozrejme naprostou pravdu, jsme deti,tak si hrajem:-) a ty jsi asi z jineho pisečku tak si tam zustan,nikdo te nenuti sem lozit:-)
Pro HmmHmm: s tebou taky samozrejme souhlasim,mutuju,šišlám,koktám a mel jsem malo bodu v testu naroda...Jen diky tobe ted vim kdo jsem,dekuju:-)
Pro ostatni: Zdavim vas decka! Maybe se nam podari neco vykutit v NJ:-)

Bez profilu

HmHm

uhm....děcka ?? hhhhh.....vzdyt oni to jsem vypslei 15_ti Letí klučíci :P a lebeda navíc mutuje :d takže :D

Bez profilu

¨keř

ted ma slovo fan klub ...

Bez profilu

mmmaartin

Ach jo ty dětska, které si na něco hrajou!!!!!!!!!!!!! TRAPAS !!!!!!!!!!!!!!!!!! Jste jen malí zasraní ubožácí, skurvené dětska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bez profilu

Burnout-Lebi

Zdravim Noemku:-) Planujeme nejake mensi vystupko v klubu Kamarad ale porad by jsme chteli udelat neco vetsiho v kulturaku:-) tak vas tak nejak jeste neoficialne zvu:-) a maybe tu hodim jeden COVER od skupiny SUM41 ktery jsem nahraval ale jeste se musim domluvit s ostatnima...tak se mejte decka!

Bez profilu

xX_nOeMkA_xX

JuuuuJ... Tady už jsem taky dluho nebyla... :)
Spiš chodim na stage, bo tam je vic pisniček... Těšim se na ten koncik... AAA... :D ne, dobre, už se klidnim... Jsem zvědava na new pisničku! 'MUCK'

Bez profilu

Burnout-Lebi

Zdravim pana "já jakože já"...to ale nejsi ty Tome,protože neverim ze by ses ponizil k tomu ze bys neco takovyho psal...jinak cloveku ktery to psal preju hodne zdaru....a treba jeste: tesim se na spolupraci i v dalsich letech:-)

Bez profilu

já jakože já

Heeeeeej, smažte ty photky na kterých jsem ještě i já, nelíbí se mi to, že mě k sobě ještě pořád dáváte, když už s váma nemám nic společného xD chci totiž udělat mistru Kopelcovi radost xD dmnce xD hj jestli bude teda nějaký takový velký koncert, tak se příjdu podívat taky, jak si výše zmíněný mistr nedává First date xD no tak se mějte, zdravím pana Lebedu, Krompolce, Huráka, Pančochu xP mivajte sa a žijte v míru xD

1 2 3 4 5 6810131722283542495559626466 67 68 69 70 71 72 73 74 75777982869197104112120127133138142144146 147 148 149 150