for Lebi: tak to si piš že v NJ se to podaří...jsem ti k tomu dala kontakt tak mi pak velehluboce poděkuješ a ty podpisy budu chít určitě též a dál hm zatím nevím....:D jo a ten bonbon chcu!:D přízeň tvým kostkám? no kostkám klidně ale šachovnice je moje:-P






