za Galerku dáme 50 jako vždy!!!! :D
Burnout-Lebi
Jj tak muzes dat 50...ale domluvil jsem to na 30Kč:D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Jj tak muzes dat 50...ale domluvil jsem to na 30Kč:D
za Galerku dáme 50 jako vždy!!!! :D
ej ty Lebouši jeden už mě sereš s těma svýma kostama! Ty jsou moje abys věděl a zt u Galerku děkuj a čekám tu věc na památku teda!!:D
Ahoj, pamatujem si na Vás a hráli jste taky hodně dobře. Taky si Vás přidáme do spřízněných.
Hoy děcka,trochu jsem to tu zaktualizoval a zaridil jeden koncik v NJ,sice az 2.kvetna ale tak co ne? lepsi nez dratem do oka:-)
Tak se mejte,vas BARNAUT
mi ujela ruka nooo proto se mi to podařilo nahodit to dvakrát...ej počkej ve čtvrtek :-P
TO pises dvakrat asi proto ze jsi jakoze FAKT nemocna,ne?:DD
a povedlo se mi to nechtě dvakrát....dobře já:D
jistě ale až nebudu ill:D
jistě ale až nebudu ill:D