Teda řeknu vám, že "25hours" se vám vážně povedlo ;-) ať vám to v novym roce vychází...
Lebi
to Jindrisek: TI dam vole,vsak pockej zas v nedelu:-D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
to Jindrisek: TI dam vole,vsak pockej zas v nedelu:-D
Och boooožžže XD
Miluju Lebiho
Teda řeknu vám, že "25hours" se vám vážně povedlo ;-) ať vám to v novym roce vychází...
Hepy ňjůů jíííír!!!
Hej 3M to se ti machruje na te fotce s mojí čapkou co?xD
Cus! hey to nebude zadnou pochybnou kasi...ja to vidim spise na THCcko:D jak pokracuje emorap?:)
lol xD ... ta nová novinka <uplně ten příspěvek na té tabuli vpravu> mě tak pobavila že jsem to tu musel napsat xD ... kurva hoši,vy jste pojedli vtipné kaše nebo co,ale džoukujete dobře xDDD
Přeju všem hezké vánoce a happy new year!!
Zustante nam verni:-)
Nasracky nasracky,to je vule ma
a kdyz nejsem nasracky
tak to nejsem ja!!! :-) mejte se!!:-*
to JO TO KDYBYCH VEDEL : AHoj, jj zpivam s madfallsama,proc se ptas?