Mate to pekne melodicke chlapi;)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Mate to pekne melodicke chlapi;)
Jé tak to me hodne potesilo:-) no uz to o moc tvrdsi nebude ale jsem rad ze se ti to i tak libi:-) Tak zase nekdy muzes prekvapit a prijit na koncik:-) A nebo ´pokud by bylo neco v Kralupech tak proc ne:-) Mej se a pozdrav mamcu:-)
ba ne Beautiful sin je taky bomba(; myslim ze ste tu muziku posunuli trosku jinam nez byly ty prvni pisnicky....a tak je to lepcejsi(; na me je to sice porad moc meky, ale fakt sem z toho nadsena....a uz drzim hubu nebojte...:-D
Jo kluci parada,fakt si myslim ze ste odvedli kus prace.Unwritten je pekna vec, libi se mi jak je prolozena tema klavesama a zaroven je to taky trosku "narez",jako kvalita nahravek s predchozima se neda absolutne srovnat, jen tak dal..drzim palce(;ale ne aby vam stouplo sebevedomi:-D
aha tak zu s etesim:D
Hey uz by to melo byt do konce tydne..ale jak je znam...tak za mesic se ozvou :D ne uz by to fakt melo byti:)
hej tos kde vazne ten kingdooom jakoo?:D
Ahoj Rouzees! No jeste to domlouvame ale az to bude tak to rcite hodime tady na Bandzone do koncertu:-) Pokud se to vydari tak te radi uvidime,mej se hezky!:-)
ahojiik... jo da se to:D no a kdy asi budete hrát v OVĚ??? určo si vás příjdu poslechnout;)
Čauky fešáci moji..... Heji mno tak díky za ten zajímavý hlas a klidně zabékame jak kceet .. mě je to FUCK ráda se seznamím a strávím s Vámi nějaký čas zaleží kdy kde a tak.... kdyztak piste na icq 384-544-537