For mireecek: Diky,je to opravdu vrchol nasi tvorby:D
Burnout-Lebi
Hey mas pravdu,jak scooter!:D:D Jeste dodelam nejake to "JUMP TO THE LEFT,JUMP TO THE RIGHT" :D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Hey mas pravdu,jak scooter!:D:D Jeste dodelam nejake to "JUMP TO THE LEFT,JUMP TO THE RIGHT" :D
:D:D:D:D:D hej chlapci ja z toho nemužu :D:D:D:D:D
No to je jak scooter
For mireecek: Diky,je to opravdu vrchol nasi tvorby:D
Hi! No snazime se neco zaridit v Templu (na Stodolni) a taky v Tančírně:-) prisla bys?:-)
Hej ta šmoula verse je opravdu vaše nejlepší písnička!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
LIDI MOC VAM DEKUJEME!!! UZ TU MAME 1000 VASICH PRISPEVKU A PRES 22 000 NAVSTEV!
MOC VAM VSEM DEKUJEME ZE PODPORUJETE TEN NAS "KOMERCNI FOLK LO-FI HIP HOP" :-)
Mno to bych fakt mohla...dyt' kopřivnice není tak daleko od Valu ;-)
Zdravím kluci...mno takže můj názor xD...sem fakt převapená...na to, že jste ,,amatérská kapela,, je to opravdu dost COOL...song Unwritten je naprosto skvělý, ten text je opravdu ,o něčem,...a zpěv je super...takže hodnocení - 9/10 ;-)
Zdravím x)) kluci máte to super ty písničky x)) ta druhá je super :P