v pátek ste hrali fakt sjuperně =) a jak to teda bude s tím v tom přiboře:) je to pro veřejnost nebo nie?:) ste superní)
hannynka
kikx -> taky jsem se ptala..:D:D:D
ale kdyz budes hodna, urcite bude;);)
Vašíí? kdy mi prosimte das ten txt k Weddingu?:-[










