Burnout - Názory | Bandzone.cz

Burnout pop-rock / Kopřivnice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Mango Girl '93 (2009)
    Nezařazeno
  • Down And Up Again (2009)
    Nezařazeno
  • !!!!_____Bitch/č (2009)____!!!!
    Nezařazeno
  • Unwritten (2008)____________Testpanque
    Nezařazeno
  • Beautiful SIN (2008)________Testpanque
    Nezařazeno
  • Wedding (2008)___________Testpanque
    Nezařazeno
  • This is my kingdom (2008)___Testpanque
    Nezařazeno
  • It's Not Over (live)
    Nezařazeno
  • 25hours (2006)
    Nezařazeno
  • Half-blood square (2006)
    Nezařazeno
  • I love/hate punk! (2006)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Frankie7

zdravim, paradni vykon na SL ae ten zvukar to fakt posral... skoda, zrovna moje oblibena pisnicka :)

Robert

nazdar v pesnicke 25 hours mate podla mna vynikajuci zvuk.....aspom mne sa luuubi drzim peste

šepleť

Punk rock beru jako odrazovy mustek k dalsim stylum... bo to nekterym lidem to muze prijt jako vycpely styl... ale vy jste... alespon pro me JINI! 4 akordy jako zaklad je malo :o)))) Shledl jsem vas ve SL.... pozerstvi vam nechybi.... :) Kazdopane si myslim, ze mate nakroceno spravnym smerem... energie snad bude na koncertech dost ;) Jen tak dal... nebojte se expirementu... ty klavesy ten zavedeny styl kytar a bicich hooodne ozvlastnuji... alespon v nasi male kotline :) Tesim se na vase dalsi pociny a at to dotahnete v SL co nejdal.... ;) At vam parta vydrzi co nejdyl... GO!

Bez profilu

Burnout-Lebi

Kopelec ty tu bonusovou fotku budes rvat vsude,co ? :D Jinak dekujeme za nazory , 8. rijna nas ceka dalsi kolo SKUTECNE LIGY, drzte nam cokoliv co bude po ruce :)

Bez profilu

Klokinka95

ja je sece moc neznam jen je sem tam potkam na gymplu ale byla sem na jednom jejich vystoupeni a musim uznat ze ste dobri.vase muzika i styl se mi moc libi.jo a bratr clena skupiny (krompyho krompy :-D) je muj spoluzak :-D takze mam vsechny vase songy na kompu i v mobilu :-D

Hanny McMicinková

Mufínečku a Lebínečku.. Jste mojí největší idolové! Máte největší respekt i bez řetízků z Bravíčka (Ale radši je nesundávejte;))....
Tak se s váma loučím... Papá ahój =))

PS.: Mufí, jsi muj jediný ímou princ!!!! =**

1 2 3 4 5 6 79111316192123 24 25 26 27 28 29 30 31 3234363943485462728395107118127134139142144146 147 148 149 150