Burnout - Názory | Bandzone.cz

Burnout pop-rock / Kopřivnice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Mango Girl '93 (2009)
    Nezařazeno
  • Down And Up Again (2009)
    Nezařazeno
  • !!!!_____Bitch/č (2009)____!!!!
    Nezařazeno
  • Unwritten (2008)____________Testpanque
    Nezařazeno
  • Beautiful SIN (2008)________Testpanque
    Nezařazeno
  • Wedding (2008)___________Testpanque
    Nezařazeno
  • This is my kingdom (2008)___Testpanque
    Nezařazeno
  • It's Not Over (live)
    Nezařazeno
  • 25hours (2006)
    Nezařazeno
  • Half-blood square (2006)
    Nezařazeno
  • I love/hate punk! (2006)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Frankie7

ja bych mozna i rek ze je kritik roku a hned bych ho vzal do Rolling Stonu a taky si myslim ze je to nejvetsi virtuoz na vsechny vynalezeny a nevynalezeny nastroje a ze urcite muze hrat v jaky a pele chce a taky ze ted nebude mit co rict a zacne mi ubohoucce nadavat

Bez profilu

Kopi

Kdo si mysli, ze je (ultraturbohyper)megadeath_Killer nej kritik mesice at udela carku:D

Bez profilu

megadeth_Killer

Ty přeslazený basáčku.... jestli sis nevšiml směřoval jsem svůj vzkaz Lebimu, o kterém si narozdíl od tebe myslím, že je dobrý muzikant.... Nevím kolik ti je, ale moc dobře vím že můj 14. letý bratr by tě na base uhrál bez žádných problému... Už to, že hraje prstama ho nad tebou povyšuje takže sklapni zobák ty umělče. Až se naučíš hrát tak se začni vměšovat do rozhovoru hudebníků. Tvůj ignorantský příspěvek mi není víc, než li k smíchu :) Zpět k Lebimu: Váš galaktický název není nic víc než momentální nadšení seriálu a přiblbá kopírka... Navíc se ke stylu mziky naprosto nehodí.. To říkáš: "Čau, já jsem lebi a hraju v kapele stargate atlantis band" ? To zní hůř než-li burnout. Měli by jste to změnit zpátky. Jinak si hrej, kde chceš pro mě stejně punk rock není styl který by se měl kam vyvíjet.... Jen říkám, že madFalls byli posluchatelnější... Je lepší zůstat u lepší kapely než- li u kamarádů :)

Bez profilu

janienka

a Burnout je stejne (nej)lepsi!!!

Bez profilu

Krompik

joo!!..killer nam to ted nam vsem nandal panove...meli bysme se stydet za zpevy, cleny, image...proste celou kapelu..:D ja newim jak vy ale ja jeho nazor povazuju za velice hodnotny a smysluplneho razu, tudiz to tady asi zabalim..nevim jak sme mohli byt tak slepi a totoho si proste nevsimnout drive.....:p

to killer: vdim ze si odbornik na zpevy uklizecek:D:D obdivju te..me tyto zpevy nikdy moc nebraly:D:D a jak to tak ctu ten tvuj ,,nazor,, tak my delame kroky ,,do prdele,, zato ty si slapes nalestenou cesticku do nebicka..:D

Bez profilu

Lebi

Dekujeme za nazor, pane killer.. Nevim ale jestli jsi ten spravny clovek co by mel hodnotit...moje duvody odchodu od Madfalls neznas takze se v tom babrat nemusis....S Burnout hraju pres 3 roky a pokud se ti nase tvorba,clenove ( a intergalakticka image :D) nelibi tak nikdo te nenuti sem chodit. Tak to je asi vsechno co jsem ti chtel rict,mej se a dobrou noc

Bez profilu

megadeth_killer

Teda lebi... že odejedeš od MadFalls a přidáš se k takovým žabařům je dost vtipne... A ten přepis kapely na stargate je totálně trapny... a proboha vyhodte toho klavesaka.... cokoli co zahraje jen kazí dojem ve vaší muzice.... a doprovodný zpěvák zpívá falešně jak uklízečka hajzlů.... :) Tot můj názor :) at vám to šlape líp než ted protože ted jste udělali ukrutný krok do prdele začinaje přepisem názu a konče tim strašným vystoupením ve vopravdový lize.... Palec dolů :)

Jirka Pech

Zdar Doraz, jsem rád i za kluky, že se ti skladba líbí, myslím, že ještě něco v brzké době vytáhnou :-) - co říkáš na nový název? Upřímně, Burnout je Burnout....

1 2 3 4 5 6 7911131517 18 19 20 21 22 23 24 25 2628303337424856667790103115125132137141144146 147 148 149 150