Čau Jirko, na další nové písničky jsem zvědavý a s tím názvem kapely s tebou souhlasím. Burnout se mi líbil více, ale záleží jenom na kapele jak se domluví. Tak snad se rozhodnou správně......:-)
Frankie7
ja bych mozna i rek ze je kritik roku a hned bych ho vzal do Rolling Stonu a taky si myslim ze je to nejvetsi virtuoz na vsechny vynalezeny a nevynalezeny nastroje a ze urcite muze hrat v jaky a pele chce a taky ze ted nebude mit co rict a zacne mi ubohoucce nadavat






