Starý kokot
nic proti vašemu stylu hudby nemám,ale je mi líto těch kapel,který musí začínat s holým zadkem,který musejí shánět nástroje a hrají po každým pajzlu,zatímco když někdo má prachy a když mu tatínek zajistí vystoupení na každým koncertě,je všechno mnohem jednodušší,že??váš starý kokot




