Burnout - Názory | Bandzone.cz

Burnout pop-rock / Kopřivnice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Mango Girl '93 (2009)
    Nezařazeno
  • Down And Up Again (2009)
    Nezařazeno
  • !!!!_____Bitch/č (2009)____!!!!
    Nezařazeno
  • Unwritten (2008)____________Testpanque
    Nezařazeno
  • Beautiful SIN (2008)________Testpanque
    Nezařazeno
  • Wedding (2008)___________Testpanque
    Nezařazeno
  • This is my kingdom (2008)___Testpanque
    Nezařazeno
  • It's Not Over (live)
    Nezařazeno
  • 25hours (2006)
    Nezařazeno
  • Half-blood square (2006)
    Nezařazeno
  • I love/hate punk! (2006)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Starý kokot

nic proti vašemu stylu hudby nemám,ale je mi líto těch kapel,který musí začínat s holým zadkem,který musejí shánět nástroje a hrají po každým pajzlu,zatímco když někdo má prachy a když mu tatínek zajistí vystoupení na každým koncertě,je všechno mnohem jednodušší,že??váš starý kokot

Bez profilu

(*o*,)

Mě je tak smutno! You are a Heart waste...

Bez profilu

Monule

neznamena,ze kdyz se to nelibi Tobe,tak se to nemuze libit me,s tema kecama uz me kazdý sere,fakt!Jo a s těma akordama sto fakt nedal/la ;)

Bez profilu

Lol burnout

Nechapu jak se vam to muuze libit taky hnus..dyt je to porad dokola par akordu!!!

Bez profilu

Monule

Ahojky Vašíku:ja jsem to tak nemyslela jak si myslís ..proste na kazdé kapele je neco jinačího kapito?Proste vy jste v něčem lepší nez Inserti a Inserti jsou zase lepší v něčem jiném ..ja sice nevim jak hrajou protože jsem je jeste nevidela,ale urco hrajou skvěle jak vy ;-) uplně mega se těším do té Nory ..jo a mimochodem vaše písnička This is my kingdom je zatím vase nejlepší,je uplne mega pěkna,pa :)

Bez profilu

Burnout-Lebi

Asi se prejmenujem na DREB...TO bude fakt cooooool nazev:-)))) A to ze nemas rad punk rock je tvoje vec, my se nikomu nenutíme, když se ti to nelíbí tak to neposlouchej.. A s tim nazvem, muzeme se klidne jmenovat treba SMRDUTÉ PONOŽKY, to je jen naše věc a do toho si nenecháme kecat, jak se budeme jsmenovat.
A mohl jsi byt alespon trosku chlap a podepsat se...No nic, dalsi srab se ukazal......Bye!

Bez profilu

Dreb

mimochodem burnout je název hry budte originální a vymyslete něco svýha :)) trapné....

Bez profilu

Dreb

Hoši tyvole sorry ale jste příšerný ńemam rád punkrock ale vy ho tam hrozně mrvíte že to je hnusný... Jo a ehm vy komerční nejste protože vás nehrajou v rádiích a nepouštěj na MTV protože kdyby to tam pustili tak ty lidi vypínaj televize... hej zalezte radši do zkušebny a naučte se hrát a zpívat divim se že vám někdo to cd udělal to muselo bejt utrpení.....

Bez profilu

Atomic

to --- : Ty víš hovno co je to komerce, takove kecy přímo žeru, kazdy kdo nehraje ulti-mega-undergroundovy grind-noise-core-punk a kdovi co jeste je komercni ? Jasne, tedka to frci, vsechno co se mi nelibi setrit tim slovem ze je to komercni a hned sem king coz ?? Fu ty prase...


btw: Lebi kdybyste chteli z ten jeden song tak nejak demo-natocit tak bysme se mohli nejak domluvit, jestli teda ted budeme tejden na nasi chalupe :)

Bez profilu

Burnout- Lebi

Zdravim! Dekujeme vsem , kteri prisli na koncert v DDM, hralo se vyborne:-) For strejdanek: radi bychom to nekde poradne natocili, neporadis kde?
For --- : polib nam vsem prdel s takovyma kecama, kdyz uz nejaky zaporny nazor tak konstruktivni kritiku,ne?:-) Jo a asi ti doma nevysvetlili, co to je komerce...Protoze kdyby jsme hrali komercni sracky, tak za 1. by jsme je neskladali sami a za 2. by jsme ani neexistovali, hrajem protoze nas to bavi a skladame protoze to je v nas, nemusime nekoho zadat aby nam neco poskladal,nebo dodal slova...Tot vse:-) MEj se!

1 2 3 4 5 681013172228364658718598110119126131134136138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150