Zupr! Až na ten miniaturní počet lidí (ale věrní fanoušci se nezapřou ;o)) A písniček mohlo být taky víc.. Já vím, omezení (časově!)! ;o) Tak trenujte a lákejte nové a nové posluchače! ;o) Čus! j.
Kopi
vsadil bych se, ze lil bude neco jako Bača - stejne ubohy a afektovany zbusob vyjadrovani...





