Zduřtéé....hehe v hellu to bylo v klidku,O5 ste to pořádně rozjeli,akorát mě naštalo že dorazilo upa málo lidí...hehe taky mě štvalo že tam nebyl žádný pořádný diskant,do kterého by se dalo rýpat:DAle jínáč super akcička...Lebi o5 ukázal co vněm je...a taky ty new songy byly OK...papa
EllySsa
Cawkos:]...Fakticky klobrc doluu,fakt mate goodas songs,a proste shrnu to do par slov:absolutne hyper-genialni!,ste fakt talenti,...fakt,...jen tak dal,hrajte,hrajte,hrajte..:)..paaaaapiis s:]





