Burnout - Názory | Bandzone.cz

Burnout pop-rock / Kopřivnice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Mango Girl '93 (2009)
    Nezařazeno
  • Down And Up Again (2009)
    Nezařazeno
  • !!!!_____Bitch/č (2009)____!!!!
    Nezařazeno
  • Unwritten (2008)____________Testpanque
    Nezařazeno
  • Beautiful SIN (2008)________Testpanque
    Nezařazeno
  • Wedding (2008)___________Testpanque
    Nezařazeno
  • This is my kingdom (2008)___Testpanque
    Nezařazeno
  • It's Not Over (live)
    Nezařazeno
  • 25hours (2006)
    Nezařazeno
  • Half-blood square (2006)
    Nezařazeno
  • I love/hate punk! (2006)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

EllySsa

Cawkos:]...Fakticky klobrc doluu,fakt mate goodas songs,a proste shrnu to do par slov:absolutne hyper-genialni!,ste fakt talenti,...fakt,...jen tak dal,hrajte,hrajte,hrajte..:)..paaaaapiis s:]

Bez profilu

Burnout - Kopi

-> lil : Odejdi.... Nazor uz sis napasal, tak nazdar!

Bez profilu

lil'

i'm sorry,furt*

Bez profilu

lil'

4 lebi-nad tím si musel přemýšlet celej den,aby si pak tu moh' dělat borce...hmhmh...jestli si chcete durt hrat na hvězdy,tak se nejprv naučte hrat

Bez profilu

Sisi

Hej včera to bylo fakt mega!!!! sem ráda že sem šla a zase vás po dlouhé dob slyšela! Nové písničky jsou super!!!! A Lebiho skoro divadelní vystoupení nemělo chybu! A moji drazí spolužáčci Dave a Tom byly tak super! A Martin měl skvělou kravatu, kunda Zuzi, že? :-P

Bez profilu

veja:-*

BYLO TO BOUIIIIII nic vic se k tomu proste rict neda........hrali jste moooc dobrreee:-*:-*

Bez profilu

Ahoj já jsem sokol saša a vedle mě je sokol slávek

dívali jste se včera na tele tele??? ja teda včera ne, pač sem hrál, ale nahral sem si to...a kuknul sem se na to dneska.HA. sokolici tam četli inzerat: Jsem 20 lettý blonďák, zdědil sem 20 milionu, mám velkou vilu a 2 km čtvereční velkou zahradu.nikoho nehledám, jenom se chlubím...
Tak bye
A řiď líp ať jedeš líp..myslel sem řiď jako řiď ne řiď jako řiď..no to je jedno měj te se...
S pozdrave manager pořadu Tele TELE ing. Sokol saša, produkční Sokol Slávek, a hlavní sponzor rodina Kopečkovic..ehm zustanu radsi v anonymitě...bye KKKKRRRROOOMMMPPPYYY , myslim teda

Bez profilu

Burnout-Lebi

For Nikca: Dik, jsme radi ze se libilo:-)
For lil: Pro upresneni: hrajeme na 100% new age hip hop s prvky emo metalcore tekna.....Nekdy i lidovky s primesi country popu...Tak, doufam ze jsem to uvedl na pravou miru:-)

Niks.

Zduřtéé....hehe v hellu to bylo v klidku,O5 ste to pořádně rozjeli,akorát mě naštalo že dorazilo upa málo lidí...hehe taky mě štvalo že tam nebyl žádný pořádný diskant,do kterého by se dalo rýpat:DAle jínáč super akcička...Lebi o5 ukázal co vněm je...a taky ty new songy byly OK...papa

Bez profilu

Kopi

myslim, ze lil by se mela jit leci.... Snad s tim neco moderni veda dokaze udela. Ale jinak, soucitim s tebou a je mi te lito. Takovy skaredy afekt....:(

1 2 3 4 5 681013172228364658718496106113118122125127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137139141143145 146 147 148 149 150