Prasečí rypáček
ale krompy,já tě přece miluju,já jsem tvůj prasečí rypáček,tak proč mi píšeš,že nejsem normální?!proč mi takhle ubližuješ?!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ale krompy,já tě přece miluju,já jsem tvůj prasečí rypáček,tak proč mi píšeš,že nejsem normální?!proč mi takhle ubližuješ?!
Ovečka-MTMMMR
Dobrá,I´m With You :)
Tolik pozdvižení k vůli jednoho upřímného názoru...to nepochopím
Nereste to uz prosim!!!!!!!!!!!diky!!!
chce byt nekdo kamos? hledma nake dobre lidi ?:D odepiste na icq 269185955
no tak ty ,,jako že ja,, ja bych te tipoval na peknou idiotku, a to te teda vubec neznam..HA, proc se stvec do cizich veci do kterych ti vubec nic neni:::?? no mi do toho taky nic neni,. a taky se v tom hrabat nebudu....ale jak si psala lebimu ze by mel premyslet, tak nemela bys premyslet spise sama nad sebou?? no ja byt tebou tak o tom fakt radsi popremyslim, jinak nedopadnes good...
TAk jinak se vsichni mivajte a vzpomínejte na me vzdy, jako na sokola sasu, ktery mel po boku vzdy ve strehu sokola slavka
sbohem
nazdar
bzzz ;-)...v tom se shodnem
Misuli:byla to jen můj názor...
Taky to typuju na nikol! Ta její stylistika (žádné mezery ze tečkami, čárkami...) :-X :-D Btw. Neřešte takové kraviny, život jde dál (i když je to sviňárna jako prase!)
Jde vidět že si nic nepochopil a vzal si to jinak...nevadí,snaha byla