NO COMENT:-Xopět to bylo šupa:Pbyli ste koží:-*
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
NO COMENT:-Xopět to bylo šupa:Pbyli ste koží:-*
Díky za všechny příspěvky, zase je to tady o něco živější:) Podle mě to bylo slušně odehrané vystoupení, ale ještě jsme to neslyšeli, takže nemůžem říct, jak moc se to povedlo:)
Jj, byli skvělí!! A jeden blázínek z nich, zažrány do hraní, zřejmě zapomněl doplnovat tekutiny, žhéé!?! Takže příěte více vody a delší ppřestávky mezi písničkami!!!! ]:o> Bylo to MŇAM ;o) j.
Burni!Včera skvěle odvedená prácě,úžasné to bylo!!Neměli jste chybu ..těším se na další,pa :o)
Jste fakt suprovní! Udelali jste dost práce od 1. 9.! Fakt rozdíl! Taky jste byli nejlepsi ze vsech dalsich vystupujicich! Ostatni vam nesahali ani po kotniky, nekteri ani do uroven zeme z podzemi! :-D Tak at vam to slape, jen tak dal! ahoj
jo,určitě...jako dřív sem vás moc nemilovala,ptz furt někdo kecal,že ste taka ta kapela pro smažky,si řikam,že si zas někdo hraje na take ty emaře,co se chcou někdě předvést,tak sem si tam tak lehla na to zabrádli a najednou ste to kurva rozjeli=D...,ale musim uznat,že mě to dost překvapilo,každopadně trochu spravilo chuť než přišel petrklíč=/jo tak to chápu,taky mam band a nejdřiv sme si řikali,že budem hrát punk-rock,ale najednou nás to začalo srát a začali sme všechno kombinovat,takže teď sme se dopracovali k něčemu mezi punkem a grunge...=Oale jinak hrajte dál,ty první songy se vůbec nedaj srovnat s těma novejma,ty sou mnohem propracovější a zajímavější...
tak jak se povedlo???:D
Ahoj Babííí! :o* Teší mě, že se taky někdy ozveš! Doufám, že se potkáme dneska večer, ráda bych si vyslechla hlášku: "ty jsi ale vyrostla!" :o) Pá Lásko ;o)
janina: jsi sama neschopna devka a pi*a a drz tu svoji posranou hubu! NEMAZAT respektujte debilitu jinych dekuju
jj, hrajem to co si vymyslime, priklad: gorale, po potoku šlapala atd :-D