Burnout - Názory | Bandzone.cz

Burnout pop-rock / Kopřivnice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Mango Girl '93 (2009)
    Nezařazeno
  • Down And Up Again (2009)
    Nezařazeno
  • !!!!_____Bitch/č (2009)____!!!!
    Nezařazeno
  • Unwritten (2008)____________Testpanque
    Nezařazeno
  • Beautiful SIN (2008)________Testpanque
    Nezařazeno
  • Wedding (2008)___________Testpanque
    Nezařazeno
  • This is my kingdom (2008)___Testpanque
    Nezařazeno
  • It's Not Over (live)
    Nezařazeno
  • 25hours (2006)
    Nezařazeno
  • Half-blood square (2006)
    Nezařazeno
  • I love/hate punk! (2006)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

pucker-burnout

Díky za všechny příspěvky, zase je to tady o něco živější:) Podle mě to bylo slušně odehrané vystoupení, ale ještě jsme to neslyšeli, takže nemůžem říct, jak moc se to povedlo:)

Janina

Jj, byli skvělí!! A jeden blázínek z nich, zažrány do hraní, zřejmě zapomněl doplnovat tekutiny, žhéé!?! Takže příěte více vody a delší ppřestávky mezi písničkami!!!! ]:o> Bylo to MŇAM ;o) j.

Bez profilu

Monule

Burni!Včera skvěle odvedená prácě,úžasné to bylo!!Neměli jste chybu ..těším se na další,pa :o)

Whisper

Jste fakt suprovní! Udelali jste dost práce od 1. 9.! Fakt rozdíl! Taky jste byli nejlepsi ze vsech dalsich vystupujicich! Ostatni vam nesahali ani po kotniky, nekteri ani do uroven zeme z podzemi! :-D Tak at vam to slape, jen tak dal! ahoj

Bez profilu

horrrror girl

jo,určitě...jako dřív sem vás moc nemilovala,ptz furt někdo kecal,že ste taka ta kapela pro smažky,si řikam,že si zas někdo hraje na take ty emaře,co se chcou někdě předvést,tak sem si tam tak lehla na to zabrádli a najednou ste to kurva rozjeli=D...,ale musim uznat,že mě to dost překvapilo,každopadně trochu spravilo chuť než přišel petrklíč=/jo tak to chápu,taky mam band a nejdřiv sme si řikali,že budem hrát punk-rock,ale najednou nás to začalo srát a začali sme všechno kombinovat,takže teď sme se dopracovali k něčemu mezi punkem a grunge...=Oale jinak hrajte dál,ty první songy se vůbec nedaj srovnat s těma novejma,ty sou mnohem propracovější a zajímavější...

Bez profilu

MACIK:D hip hop 4ever

tak jak se povedlo???:D

Bez profilu

janin.

Ahoj Babííí! :o* Teší mě, že se taky někdy ozveš! Doufám, že se potkáme dneska večer, ráda bych si vyslechla hlášku: "ty jsi ale vyrostla!" :o) Pá Lásko ;o)

Bez profilu

babca od janiny

janina: jsi sama neschopna devka a pi*a a drz tu svoji posranou hubu! NEMAZAT respektujte debilitu jinych dekuju

Bez profilu

syrove tycinky

jj, hrajem to co si vymyslime, priklad: gorale, po potoku šlapala atd :-D

1 2 3 4 5 68101317222836455668809098104109112114116 117 118 119 120 121 122 123 124126128130133136139142144146 147 148 149 150