jj, a prezdivku mam necekane Homeless
Bez profilu
homo
TAK DIKY.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
TAK DIKY.
jj, a prezdivku mam necekane Homeless
Na tady ho máš ;o) 291-482-195 pA :)
HOJ BURNOUT.MOHLI BY STE MIDAT ICQ OD KROMPYHO???(DIK)
:oDDebí má kuráž:-D
- chudák Debora - :oD :oD :oD
KOSAK:-*Puso:-D
nepot hovna Nikito...nic nebudu prozrazovat.....XD XD ....navic to nebyl muj text...ehm...tak dokonaly zas nejsem...a mimochodem ...se vyhybate na ICQ bo co?:D S Pozdravem ..................PRASEČÍ RYPÁČEK.....XD
:-Xkosane kosane,to by ti slo psat tady pičovinky,ale že by si něco hodil na vaše to ne:-/
Kosak co to tu pises? chlubis se svym novym textem?:-D