ja vim ne:D:D
Bez profilu
Janina
Kdo je petr polacek? :o/
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Kdo je petr polacek? :o/
ja vim ne:D:D
veja:-*-To sedí:-D:-*
Jako na va sjo???no tak to pochybuju to by jste to tam museli nejdriv poradne rozjet vy!!:D:-*ne kecam....
Co se to tady děje? už 3 dny se to tady nehlo!:D takže jsem se toho musel ujmout já:) jak to vidíte 1. června v KDK? rozjedete to tam?:)
jj,dost dobre jsou na strankach: www.fontparade.com mej se!
A ten odkaz nemáte?
Jen tak....
hoy....no to je udelane v kresleni a font je stahnuty z jedne super stranky:-) samozrejme je volne siritelny:-) PRoc se ptas?
Jak ste udělali to logo?