To Venca:no te pero(;jasný koncert v poho i dyz to neni uplne muj salek kavy ale jako fakt to bylo pekny(;zaparila sem si,vysmala sem emaře(jakože hodne:D), trosinku se opila a zapogovala a rozkopala jednu "drsnou" holku steelkama:Djak sis to užil ty?
Bez profilu
Nick
ted ma slovo fanklub ...







