byli ste upe sqle ale skoda ze jsem musela odejit tak brzo:(
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
byli ste upe sqle ale skoda ze jsem musela odejit tak brzo:(
Gratuluju!byli ste koží,ostatně jako vždy;)
KURVAFIX decka, my jsme to dali!!!! DEKUJEME VSEM KTERI PRO NAS HLASOVALI I TEM KTERI HLASOVALI PRO JINE!! Byli jste SUPER!!! BYLA TO SUPER PARBA!!! tak zase nekdy! CUS!!!!!!!
Ale nebojte!! Konkurenci jste měli....a velkou :-)
Ale zahráli jste dobře, byli sice i lepší, ale vy jste byli takoví.....prostě oblíbení a hlavně: jste kluci a máte plno fynynek :-)
Tleskám, ale škoda, že jste neměli konkurenci, mohlo to být zajímavější! :oP :oD Jste prostě NEJ! ;o) :o*
mas pravdu....jsme proti robcovi asi uplne nuly kdyz nas ani nepozdravi:-DDDDD
Tady někdo ale hoooooodně závidí Robinovi Suchánkovi, že?? :-D Ale klid kluci, z toho jednou vyrostete.......snad......
Bacha, aby si Robinek nesežral prsty při tom okusování nehtů :oD :oD *OK* ;o)
:D "odhalení" je nejvíc :D :D :D
BT sou ted u me lepsi jak MCR.....(zbytecny prispevek,....SMAZAT!)