Líbilo se mi, jak jste to tam roztočili. Jako káču prutem, mucq :-*
fucker
no jako tak tohle nedám...dobrej vtip tohle tyjo...taková pakarna :-DDD hošku co budeš dělat až začneš mutovat...budeš v kundě s hlasem a pak se mužeš jít klouzat...
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
no jako tak tohle nedám...dobrej vtip tohle tyjo...taková pakarna :-DDD hošku co budeš dělat až začneš mutovat...budeš v kundě s hlasem a pak se mužeš jít klouzat...
:D hosi co to je punk nebo pop??meli byste este hodne cvicit!!a stim holcicim hlasme by si mel neco provest:D
Líbilo se mi, jak jste to tam roztočili. Jako káču prutem, mucq :-*
Moc dekujem za kladne ohlasy! No budeme se snazit dal at vas (ty co v nas veri a co nas podporujou) nezklameme! tak se mejte !! hoy lidi
Mile jste mě překvapili. Čekal jsem teda podstatně horší výsledek. Máte docela dobrý (řekl bych výborný) náběh. Takže makat a nezpychnout nad maličkostmi ;)
CUss! Dik zes prisel zapait!! no jasne,vide jsou tu hned na uvodni strance a dalsi dodame pozdeji:-) Mej se! CUS!
Jo, panackove, vcera to bylo vazne luxusni pogo ;) Kazdym koncertem je videt vas pokrok, jen tak dale... PS: Indisponujete nejakym videickem???
BYLO TO LUXUSNI.......super..povedlo se..jako vzdy:D:D:Dakorat sdem nevidela repete:'(grrrrrrr :-*
napiste na jaky maila to mam poslat nebo icq a ja se ozvu zatim pa;)
cusz hej budete chtit videa ze schodu?? ale nemam reprete jenom ty tri co jste hrali, kdystak mi napiste na muj profil zatïm cusz luczinecka