Burning Tone hledaji bubenika - Úvod | Bandzone.cz

Burning Tone hledaji bubenika indie-metal / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • I don't know
  Nezařazeno
 • The Last Night In You
  Nezařazeno
 • Liberating Sight
  Nezařazeno
 • No limits
  Nezařazeno
 • Fly (remixed version)
  Nezařazeno
 • UNPLUGGED - Standing Infron Of You (NEW)
  Nezařazeno
 • I care for you
  Nezařazeno
 • Deep in my mind
  Nezařazeno
 • All My Loving - The Beatles Cover
  Nezařazeno
 • The same
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Hledá se bubeník

Drazí fanoušci, ale i náhodní kolemjdoucí.

hledáme bubeníka (bicmana, drumera, tlučbubna,...). Buďte proto, prosím, tak hodní a prohrabejte doma starou skříň, třeba tam nějakého objevíte. Tajně, ale určitě jenom tajně, můžete zkusit prohábnout skříň i rodičům.. oni by se toho bubeníka před váma snažili schovat.. ale fakt si dávejte pozor ať vás při tom nikdo nevidí.

Zajeďte poprvé v tomhle roce na návštěvu k babičce, ale serte na volby.. ty už jsou za námi.. nepřemlouvejte ji a ani ji nezabíjejte, jak vás mnozí nabádají... prostě se ji jenom zeptejte, jestli nezná nějakého bubeníka, co by chtěl s námi hrát. A jestli jo, tak ji řekněte, ať se nám ten týpek ozve nejlépe na burningtone@seznam.cz nebo na naše stánky na fuckbooku, případně osobně jednotlivým členům kapely.

Za vaši věrnou přízeň a spolupráci děkujeme

Vaši dementi z BT

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Necnon mortuss

Zdar, vy asi nevíte náhodou o bubeníkovi na volné noze, že? Sháníme nějakého...

Informace pro bicáka:
Kapela nabízí zkušenosti typu 10 let existence, odehraných zhruba 120 koncertů, v březnu bude vydáno 3. dlouho hrající CD. Odhlučněná, zabezpečená a temperovaná zkušebna s komplet bicími a dvoušlapkou zdarma. Naprosto pohodový a do hudby zapálený kolektiv.

Můžeme poskytnout vyexportované nahrávky v CD kvalitě všech kombinací nástrojů pro učení se doma toho co momentálně hrajeme. Pak tím pádem není třeba tak často jezdit na zkoušky, ale jednou za čas. Nové nápady se dají ve zkušebně nahrávat.

V playlistu jsou ukázky (jen ty 2018) toho co hrajeme.

Díky, zdraví kapela Necnon Mortuss

MetalGateMassacre

Právě probíhá registrace do soutěže metalových kapel MetalGate Massacre IV.
Soutěží se o VYDÁNÍ ALBA, poukázky do Music City, vystoupení na festivalu MG CDF 2013 v Červeném Kostelci, trička od Crystalu, předplatné Muzikusu a další.
Odborná porota (Dan Pavlík – Tortharry, Ladislav Oliva – Abysszine, Břitva, Johan - Fobiazine, Bohouš Němec - RadioBeat, Bruno – Hypnos) posílá do živých kol 16 kapel, které se utkají v Matrix klubu v Praze v lednu – březnu.
Registrujte se na: www.metalgate-massacre.cz

phoenix93

Čau,
Nabízím využití malýho profesionálního studia v Praze za skvělý ceny!!!
Pokud si chcete něco nahrát, nechat smíchat nebo zmástrovat za velice přátelskou cenu a příjemných podmínek, ozvěte se! Nejde mi jen o to nahrát, ale přemejšlet nad tim a zkusit nahrát nejlíp jak to de!!! Ozvat se můžete buď na mail: Swaczyna1@seznam.cz, nebo na tel. 724 574 801, nebo si mě přidejte na fb: http://www.facebook.com/Firebird62
Ondřej

Zobrazit všechny názory