ta zkouška ep je hodně dobrá ;-)
Bez profilu
creap
zdrawim Man,,,,tak dost dobry ta ukazka z EP doufam ze mezi nama tamto porad plati...cawe
CREAP W.S
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
zdrawim Man,,,,tak dost dobry ta ukazka z EP doufam ze mezi nama tamto porad plati...cawe
CREAP W.S
ta zkouška ep je hodně dobrá ;-)
zdrawim cekuj profil a zanech koment Thx
CREAP
nauc se masterovat:) jinak mas talent.. i kdyz to neni z casti tak dobry jak by mohlo byt.. spis prumernost.. tak mas v sobe talent.. tak makej:) s pozdravem Dvori
jedes dobre kamo ,:-D na zacatek je to stYl :
PEACE
CREAP
jj máš nice hlas kámo na začátek fakt dobrý:-) držim palce:-)
;-) dobrej hlas a flow
good job