Děkujeme Iwetko :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Děkujeme Iwetko :)
cau chlapi psal jsem vám mail, tka doufám, že odpovíte díky ;-)
Poslouchat nějaký ten svůj text je fakt mrtě :-D
Nemáte vůbec zač ;)) já děkuju za kšeft :DD ale v pátek ste to vážně rozjeli ;) byli ste paráádní doufám že se eště někde uvidíme ;))
goooooood
Dik,chlapy!!Hlavne za svetla,aparaturu a pozvani!Vy jste to tam tez pekne rozjeli!!!Priste!
Včerejší povedenej koncert je zdokumentován na stránkách http://jazz-slavikova.rajce.net/Brisk… snad se budou líbit ;)) (s)mějte se krásně ;))
Zdarek Panové.. musím pochvalit hudbu ale zpevacku bych teda asi na koncerte nesnesl zpevak super a stou slecnou fakt sorry ale nedelal bych dalsi pisnicky.! =( ale jinak at to slape hosi
Ahoj Mončo:) díky za chválu vážíme si toho:) a zpěvačka s náma už dlouho nezpívá:)
Kluci vy jste vážne užasný =-) Super zpěvačka a zpěvák ...i když zpěvačCke některé písničky nejdou ;) odpuste :D ale super písničky jen tak dál :)