Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The Brandýsek Basement Band blues-rock / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • Stormy Monday 50 ×
 • Tell Me How Do you Feel 44 ×

Novinky

Musical JAM na Bílé Hoře

Druhý ročník Bělohorského hudebního setkání se bude konat 18. května 2019 opět v Kulturním domě na Bílé Hoře. Naše setkání připravujeme společně s organizátory Dne sousedů na Bílé Hoře, který se koná ten samý den od 12 hodin. V průběhu akce bude přímo na místě možnost občerstvení v nově rekonstruované restauraci, která je součástí KD Bílá Hora. Hudební vystoupení začne v 18:00, časy vystoupení jednotlivých kapel jsou orientační a může docházet k drobným časovým změnám. Vstupné bude dobrovolné.

V 18:00 setkání otevře skupina “44”, mezinárodní trio, jehož repertoár tvoří kombinace původních a převzatých písniček, které hrají s využitím kombinace různých nástrojů – akustických/elektrických kytar, mandolíny, slide kytary, basy a vokálních harmonií. Ke skladbám převzatým od Davida Bowieho, Leona Bridgese, The Cure, Neny, The Triffids, Velvet Underground se vždy snaží přidat svoji osobitou interpretaci. Na našem setkání kapela vystoupí jako duo - Bryan Hogan (akustická kytara a zpěv) a Will Barnard (slide/elektrická kytara, mandolina, harmonika, doprovodný zpěv). Pro další informace můžete navštívit jejich FB profil (www.facebook.com/44Band/).

Cca od 18:45 budou dalším účinkujícím na scéně Blues Hoppers - poloakustická odnož skupiny LaBanda. Hrají povětšinou vlastní produkci ve stylu blues/bluesrock a hraní je baví, což je vidět i slyšet. Na našem setkání zahrají speciální výběr se svého repertoáru s texty výhradně v češtině. Pro další informace můžete navštívit jejich webovou stránku na www.labanda.cz/blues-hoppers/.

Blues Hoppers zahrají v sestavě:

 • Milan Zimmerman - zpěv a akustická kytara,
 • Helena Parisová – housle,
 • Tomáš Fousek – harmonika,
 • Petr Hodný – elektrická kytara.

Letošní program uzavře cca od 19:45 vystoupení kapely Brandýsek Basement Band, která je zároveň organizátorem celého večera. Parta pěti muzikantů, kteří pocházeji ze čtyř různých zemí (Česko, Slovensko, Anglie a USA), mají v repertoáru mimo svých vlastních písníček take převzaté skladby ve stylu rock/ blues, a pro zpestření zařazují písničky z dalších žánrů. Kapela hraje pravidelně v klubech, hospodách a na různých jiných akcích v Praze a okolí a vystoupí ve složení:

 • Jamie Gylden – zpěv, trubka, křídlovka
 • Adrian Westlake – zpěv, klávesy, kytara
 • Karol Najmík – bicí,
 • Marek Šubrt – kytara,
 • Roman Šťáhlavský – baskytara, zpěv.

Další novinky a aktualizace budeme zveřejňovat na naší webové stránce (www.brandysekbasementband.cz), webové stránce KD Bílá Hora (www.kdbilahora.cz) a na Facebooku.

Těšíme se, že Vás uvidíme na našem hudebním setkání!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Fanoušci: 2

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
898
Poslechnuto skladeb
94
Profil registrován
16.4.2018