Čau Tomáši,
často na Fendera vzpomínám, pořídil jsem místo něj černýho Paula a jsem spokojenej, ale jestli mi Fender někdy chybí tak jsou to přesně ty zvuky, co na něj děláš ty - to je super, skvělej pestrej sound, výborný hraní, frázování, senzační muzika. Jsem rád, že je ve správnejch rukou....někdy dej vědět kde budete smažit, přijdu se mrknout ...a když si někde v koutě na něj budu moct chvilku brnknout budu moc rád, třeba mě ještě pozná a já zas poznám, že je spokojenej, i když to slyším už teď..:-)






