Zdravíme kolegy ze zkušebny, díky za vzkaz a ať se daří !
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravíme kolegy ze zkušebny, díky za vzkaz a ať se daří !
to víte kucííííí....mně to všechno trvá....jako by jste mě neznali :D:D:D
No, tak kvůli takovejmhle kapelám jsem si založil Bandzone profil:) bude mi velkou radostí někdy vám udělat v DC koncert:)
btw zdravím Ivču a Standu "sedm do pěti" :)
Nazdar kolegové! Kontrolní otázka, nechtěli byste v sobotu 6. června udělat společný koncert v Ústí - třeba v té Mumii? My hrajeme v pátek 5. v DC a když už budeme na dalekém severu, rádi bychom si hodily 2 koncerty. Jestli tam máte nějaký kontakt... My bychom vás potom na oplátku mohli vzít do Prahy... Kdyžtak napište tady na BZ nebo na náš kapelní e-mial fousy@email.cz Předem díky za info a ať to hraje!
Za FMR zdraví Franta
no tak to je od ni hezky ze s vami nejen hraje, ale taky vam i fandi:) diky za info. no a vazne, hrajete zajimavou hudbu, kterou jen tak neslysim, sem zvedavej na koncik a budu se snazit nekam dorazit.
ty vole to je saxofonistka! :D
olala, nejdriv jsem se chtel omlouvit jak vam tu s klukama kazime profil, ale jak tak koukam, tak se zadna chyba nestala a uz to zabralo a 15 lety emo kocky se hlasi do rady vernych fans:)
Bezva,
až budete mít náladu, tak se ozvěte a něco spácháme... v ústí jsme ještě nehráli, i když tam máme spřízněnou blues kapelu H4S.
Čau
Ta je tam jen proto, aby jsme zapůsobily na tvoji cílovou skupinu posluchačů..teda původně jsi měl bejt 15ti letá EMO-kočka tak kde se stala chyba? :)
ooo vlajka sepultury ve zkusebne? ja vim proc vam fandim:)