BOUDA - Názory | Bandzone.cz

BOUDA jazz-rock / Děčín

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Mechanical Friend
    Nezařazeno
  • Naked Truth
    Nezařazeno
  • Jewel Of The Dam
    Nezařazeno
  • !!! Fluid Culture - new EP PREVIEW !!!
    IN THE FLOW
  • In Silico - zkušebna
    home recordings
  • Moff Tarkin - zkušebna
    home recordings
  • Pantokrator - zkušebna
    home recordings
  • Exposition/Middle-Entry/Coda
    home recordings

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Radek Hendrych

No, tak kvůli takovejmhle kapelám jsem si založil Bandzone profil:) bude mi velkou radostí někdy vám udělat v DC koncert:)
btw zdravím Ivču a Standu "sedm do pěti" :)

Fousy Mojo

Nazdar kolegové! Kontrolní otázka, nechtěli byste v sobotu 6. června udělat společný koncert v Ústí - třeba v té Mumii? My hrajeme v pátek 5. v DC a když už budeme na dalekém severu, rádi bychom si hodily 2 koncerty. Jestli tam máte nějaký kontakt... My bychom vás potom na oplátku mohli vzít do Prahy... Kdyžtak napište tady na BZ nebo na náš kapelní e-mial fousy@email.cz Předem díky za info a ať to hraje!
Za FMR zdraví Franta

Dušan Homola

no tak to je od ni hezky ze s vami nejen hraje, ale taky vam i fandi:) diky za info. no a vazne, hrajete zajimavou hudbu, kterou jen tak neslysim, sem zvedavej na koncik a budu se snazit nekam dorazit.

Dušan Homola

olala, nejdriv jsem se chtel omlouvit jak vam tu s klukama kazime profil, ale jak tak koukam, tak se zadna chyba nestala a uz to zabralo a 15 lety emo kocky se hlasi do rady vernych fans:)

Cuprum

Bezva,
až budete mít náladu, tak se ozvěte a něco spácháme... v ústí jsme ještě nehráli, i když tam máme spřízněnou blues kapelu H4S.
Čau

BOUDA

Ta je tam jen proto, aby jsme zapůsobily na tvoji cílovou skupinu posluchačů..teda původně jsi měl bejt 15ti letá EMO-kočka tak kde se stala chyba? :)