Bonsai č. 3 - Úvod | Bandzone.cz

Bonsai č. 3 folk-acoustic / České Budějovice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Nákaza (ukázka z připravovaného CD)
  Nezařazeno
 • Paličkové bubínky (koncert v Českém rozhlase ČB 2011)
  Nezařazeno
 • Průvan (Demáč 2010)
  Nezařazeno
 • Obálky (Demáč 2010)
  Nezařazeno
 • Kamarád (Demáč 2010)
  Nezařazeno
 • Nottingham (Demáč 2010)
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

3+3+3 = vyhráli jsme na jihočeské Portě!

Začali jsme ve velkém stylu! Možná za to mohly ty trojky: dne 3. 3. naše Bonsai č.3 zvítězila na jihočeské Portě. Jsme v lehkém opojení - jdeme do republikového finále! Jak dnes řekla Zuzka: "Bylo to fakt super, ještě teď nechápu, že jsme to vyhráli :)" Jako největší porťák se projevil Vločka, který přijel rovnou z lesa, tričko mu ještě vonělo táborákem, načež se po Portě zase vrátil na výpravu za skauty. Bassman Michal si toho dne střihl troják, odměnili jsme ho dortem. Ten napekla Zuzka, jejíž narozeniny jsme pak decentně oslavně zapili. Dárkový koš (na fotce v pozadí) sežereme a vypijeme na příští zkoušce:) "Hele, je to milý", zhodnotila to naše rodačka z Herrmannvilla. Blahopřání přijímáme tekutá i v pevném skupenství.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

Bonsai č.3

Ahoj Tadeáši, taková slova, to se až červenáme, děkujeme moc. Potkat se můžeme třeba v létě, kdy budeme hrát na několika festivalech a akcích, seznam zveřejníme během května. A určitě Tě rovnou zveme na křest nové desky, který bude na podzim v Českých Budějovicích. Zatím nás můžeš podpořit na portálu Startovač https://www.startovac.cz/projekty/nove… kde shámíme podporu na vydání nové desky. Ještě jednou děkujeme! Za Bonsai č.3 Vašek

Tadeáš Spitzer

Můj bratr vás poslouchal, když studoval na Jihočeské univerzitě. Našel jsem vaše alba Historka i Rozpad kolonií v jeho noťasu a nadchla mě vaše hudba. Její čistota, upřímnost i genialita. Děkuji vám a bylo by mi ctí se s Vámi někdy setkat i zahrát :-))

Bez profilu

Bonsai č.3

Ahoj Reny, díky moc za pochvalu. Jsme rádi, že nás někdo takhle pozorně poslouchal. Tak se třeba potkáme někde jinde, odkud vlastně jsi? Na podzim/zimu chystáme novou desku, tak s ní třeba přijedeme i někam poblíž Tvé domoviny:)

Zobrazit všechny názory