BLU-82/B - Názory | Bandzone.cz

BLU-82/B crust-punk / Děčín

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Furt jen utíkam (2013)
    Nezařazeno
  • Nechcem (2013)
    Nezařazeno
  • Neotacej se (2013)
    Nezařazeno
  • Oceán plastu (2013)
    Nezařazeno
  • Svoboda (2013)
    Nezařazeno
  • Loutky (2013)
    Nezařazeno
  • Zhoubný plán (2013)
    Nezařazeno
  • Do nebe ne (2013)
    Nezařazeno
  • Svoboda (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Neni čas musí to sypat (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Do nebe ne (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Vlad naražeč (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Nechcem! (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Zhoubný plán (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Thrash vs trendy emo (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Loutky (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Držíme se statečně (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Defekt mozku (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Slunce (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Budoucnost (30 min ve zkušebně 2011)
    Nezařazeno
  • Špínovka (zkušebna 2010)
    Nezařazeno
  • Člověk (zkušebna 2010)
    Nezařazeno
  • Komando útočí (3 way DIY split cd s PSM a Kohoutek)
    Nezařazeno
  • Defekt mozku (3 way DIY split cd s PSM a Kohoutek)
    Nezařazeno
  • Neni čas, musí to sypat (3 way DIY split cd s PSM a Kohoutek)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

GreenSister

Čus, jo, klíďo - tímto Ti dávám plnou moc nad mou autorskou tvorbou :) Stejně se na nic neptáš, ale takhle to máme ofiko... a naučila jsem se odkazy, estli sis jako nevšim... :D GS

Zdencek

hej to ja parada že hrajem polslední v tej osadě Vlašim mooc se těším až opilej spadnu z podia :-)

Buried Vladin

čus,obal nepotrebuju praveze vubec...novej stal 500,- takze za 300 ti ho klidne necham...myslim,ze je to dobra cena,protoze ma funkcni zipy :) a jako bonus dostanes nasivku Slipknot,ktera je za tou sitkou (teda doufam,ze tam je :) ) mej se

Suri

kundu????ha ha,tak to me nekdo pobavil:Dnevis jestli to nekomu nevadi,jako to ze jsem s alesem?pozdravuje te Tajra:)jsme prijeli do Lipy a ta padla uplne mrtva:)a co ses mi smal ty jeden,kdyz jsi byl v tom buse:)vis jakej mi ty dve davaly zahul a jeste k tomu mi nikdo neotviral jakou dobu:)K.

olinka!

Zdravim, děkovat vůbec nemusíte:) Kvalitní hudbu ráda podpořim;) a ten blog...jooo budu čekovat:) a určo se na nějakejch akcích objevim:D a hlavně až taky budete někde poblíž tady..počítejte s mojí účastí:P:D

Suri

no tak 17.4. jsem jen a jen vaše,to si nemuzu nechat ujit.pokusim se dorazit zitra na ten koncik co tam mate ale neak nemuzu sehnat odvoz z vandaku do DC zitra kol 11 vecer,nevedel bys o nekom?aj bych dala a benojinak je dobre ze pokracujete dal...oplakala bych to jinak krokodylima slzama.:)

strýček yOZIy

Ahoj chásko nečistá!!!.....13.3.2009 další má akce a sice v DĚČÍNĚ - klub Biograf (U Ryby)...
kapely:

!ÚL..(blackmetal/Vatikán)
http://bandzone.cz/ulblackmetal

DAY AFTER DEATH (heavymetal/hardcore/Krupka)
http://bandzone.cz/dayafterdeath

KISSING THE GRAVESTONE (metalcore/Praha)
http://bandzone.cz/kgsm

KILLHIM (trash/metal/hardcore/Děčín)
http://bandzone.cz/killhim

více info o dalších mých akcích v blogu na mém profilu.....DIY!!! Díky a mějte se!!!

1 2 3 4 5 68101316192326293133 34 35 36 37 38 39 40 41 42 434547495153 54 55 56 57 58