čik, mrkni ke mě, je tam něco na další lup :) GS
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
čik, mrkni ke mě, je tam něco na další lup :) GS
zdarec kluci.dik moc za slova chvaly.do liberca sa tesime tak sa tam snad stretneme,dame nejako to pivo.s pozdravom roxor gang
Čus, jo, klíďo - tímto Ti dávám plnou moc nad mou autorskou tvorbou :) Stejně se na nic neptáš, ale takhle to máme ofiko... a naučila jsem se odkazy, estli sis jako nevšim... :D GS
hej to ja parada že hrajem polslední v tej osadě Vlašim mooc se těším až opilej spadnu z podia :-)
čus,obal nepotrebuju praveze vubec...novej stal 500,- takze za 300 ti ho klidne necham...myslim,ze je to dobra cena,protoze ma funkcni zipy :) a jako bonus dostanes nasivku Slipknot,ktera je za tou sitkou (teda doufam,ze tam je :) ) mej se
kundu????ha ha,tak to me nekdo pobavil:Dnevis jestli to nekomu nevadi,jako to ze jsem s alesem?pozdravuje te Tajra:)jsme prijeli do Lipy a ta padla uplne mrtva:)a co ses mi smal ty jeden,kdyz jsi byl v tom buse:)vis jakej mi ty dve davaly zahul a jeste k tomu mi nikdo neotviral jakou dobu:)K.
Zdravim, děkovat vůbec nemusíte:) Kvalitní hudbu ráda podpořim;) a ten blog...jooo budu čekovat:) a určo se na nějakejch akcích objevim:D a hlavně až taky budete někde poblíž tady..počítejte s mojí účastí:P:D
no tak 17.4. jsem jen a jen vaše,to si nemuzu nechat ujit.pokusim se dorazit zitra na ten koncik co tam mate ale neak nemuzu sehnat odvoz z vandaku do DC zitra kol 11 vecer,nevedel bys o nekom?aj bych dala a benojinak je dobre ze pokracujete dal...oplakala bych to jinak krokodylima slzama.:)
Ahoj chásko nečistá!!!.....13.3.2009 další má akce a sice v DĚČÍNĚ - klub Biograf (U Ryby)...
kapely:
!ÚL..(blackmetal/Vatikán)
http://bandzone.cz/ulblackmetal
DAY AFTER DEATH (heavymetal/hardcore/Krupka)
http://bandzone.cz/dayafterdeath
KISSING THE GRAVESTONE (metalcore/Praha)
http://bandzone.cz/kgsm
KILLHIM (trash/metal/hardcore/Děčín)
http://bandzone.cz/killhim
více info o dalších mých akcích v blogu na mém profilu.....DIY!!! Díky a mějte se!!!
Zdar taky jsou kapely,který budou v těch Krhanicích-ATD,PŮLNOČNÍ SVOZ POPELA