tak tady je ta Plzeň, kde jsem vás opět prospala http://rybicka.rajce.idnes.cz/Plzen_-… ..kdyby existoval smajlík pro stydění se, tak ho sem dám...no a ostatní fotky budou trochu víc trvat, jezdím na školení do Prahy a nestíhám:o(
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
tak tady je ta Plzeň, kde jsem vás opět prospala http://rybicka.rajce.idnes.cz/Plzen_-… ..kdyby existoval smajlík pro stydění se, tak ho sem dám...no a ostatní fotky budou trochu víc trvat, jezdím na školení do Prahy a nestíhám:o(
ja chci už fotky. udělám si z nich koláž abych měl fšecky ty super lidi pořád u sebe .... :-) dik za parádní víkend všem zučastněným lidem ...
Nazdarek kluci my jsme dorazily neco kolem pulnoci.ja jsme se ted probral.Zpevaci mazali do prace tak to meli trochu težky ale snad to zvladnou ))) jinak byl to paradní vylet doufame že to budem moct brzy zase zopakovat ..... všichni se mejte a alkozdar a play fast ....švadlo
noo my dorazili ve dvě, doteď jsme spali a teď jdem s Kudlisem oba volat do práce a škemrat o prodloužení dovolené z půlky dne na den celý....bylo to náročné, ale báječné, papa
Jůůů, už se těším na This is the end party. Udělám tam všechno, za co bych se normálně styděla, páč na to, nést následky už nebude čas :) To teprv bude fast, gdyž to může přijít gdykoliv, tak aby byly slyšet všechny kapely. Jinak Rendova čůráčí foka je opravdu... nepěkná věc :) GS
ten report příště více podrobnej Réňo - je moc krátkej :-) jinak je O.K.
ta fotka z Reném a čurákem je fakt dobrá:-D a report kvalitní počtení, dost sem se pobavil!!!
2 silueta: Ty aby sis nerejpla... No ono fotila jsi to ty, taakze to byl tvuj curak heheee
teda vůbec jsem si toho nevšimla, ale musim uznat, že má Kudliss s tou fotkou pravdu:D:D:D:D
TĚ ZNÁM, NÉ. KÁMO. ZDAR